https://telegram.me/empireoflies

کمپ منافقین در پاریس؛اشرفی دیگر در مهد آزادی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: محمود فرجامی از تحلیل گران بی بی سی فارسی و مقیم انگلستان در مطلبی قابل توجه در خصوص پناه دادن دولت فرانسه به منافقین در پاریس نوشته :”جناب آقای اولاند ! نظرتان چیست اگر تروریستها علاوه بر شهروندان پاریسی ده ها نفر از مقامات ارشد فرانسه را هم در بمبگذاری می کشتند؟ تازه نه الان بلکه در بحبوحه یک جنگ جدی… بعد هم به دشمن فرانسه می پیوستند، مثلا فرض کنید در ارتش المان نازی سوار بر تانک عزم فرانسه می کردند؟ نظرتان چیست اگر همچو تروریستهای وطنفروشی حالا مثلا در ایران هم پناهندگی سیاسی می گرفتند؟ بله… شما دهها سال است میزبان چنین جهادی هایی هستید. پنهانکاری هم ندارد. آنها حتی اسمشان هم مجاهدین است.”

یکی از خیانت های دولت فرانسه پناه دادن به یکی از خونریزترین گروهک‌های تروریستی در جهان یعنی گروهک تروریستی منافقین یا همان گروهک مجاهدین خلق است .
قرارگاه اروپایی سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی شهرک حومه‌ای اورسورواز Auvers-sur-Oise در استان سرژی پونتواز Cergy-Pontoise در کشور فرانسه از زمان پیدایش خود با تأیید دولت وقت فرانسه نقش مقر سرفرماندهی جنگ مسلحانه این سازمان علیه جمهوری اسلامی را به اشکال مختلف ایفا کرده است. این مکان به نوعی نقشی که پادگان اشرف در عراق ایفا می‌کند را در اروپا برای گروهک منافقین به عهده دارد. بعد از سقوط دیکتاتوری صدام حسین در عراق نقش این پادگان دو چندان شد.

پادگان مریم رجوی در فرانسه در عین حالی که تنظیم‌کننده مناسبات داخلی (درون تشکیلاتی) سازمان است، روابط بیرونی را نیز تنظیم می‌نماید و مسئولیت تمامی اتفاقاتی که از ناحیه منافقین (چه در پادگان اشرف در عراق و در هر نقطه دیگر جهان) به وقوع می‌پیوندد به عهده این مقر می‌باشد.
بنابراین پادگان مریم در استان سرژی پونتواز در کشور فرانسه مشابه پادگان اشرف در استان دیاله در کشور عراق یک مقر ژئوپلیتیک(تشکیلاتی، نظامی، سیاسی، تبلیغی، نیرویی، مالی، و . . .) از بیرون و یک مقر کنترل نیروها (ایدئولوژیک) از درون به حساب می‌آید که هر دو مقر البته تأثیرات مخربی بر محیط خود علاوه بر ساکنین اصلی خود داشته‌اند.
از سوی دیگر دفتر دادستانی پاریس در شهریور ماه سال جاری تایید کرد که پرونده موجود در دستگاه قضایی این کشور علیه ۹ تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین مختومه اعلام شد. قضات فرانسوی آقای Marc trevidic و خانم Jean duye که مسئول پرونده مریم رجوی بودند، این پرونده را در حالی که می‌توانست به یکی از بزرگترین پرونده‌های تروریستی جهان بدل شود، در کمال ناباوری مختومه اعلام کردند.

۲۸۹۶۵۲۶۲۲۹۸۱۷۰۶۹۶۱۷۴

چند ماه پیش گردهمایی سالانه گروهک تروریستی منافقین با عنوان «گردهمایی سالانه مقاومت ایران» در حومه شمالی پاریس برگزار شد. هواداران و اعضای سازمان مجاهدین خلق در این تجمع حاضر شدند. شعار این تجمع اتحاد در برابر اسلام‌گرایی افراطی و تروریسم و تغییر رژیم در ایران بود. شماری از شخصیت‌های آمریکایی، نظیر جان بولتون و همچنین شخصیت‌هایی از آلمان و فرانسه از جمله برنارد کوشنر، وزیر خارجه پیشین این کشور از سخنرانان این مراسم بودند.

 مردم ایران هرگز خیانت گروهک تروریستی منافقین و در کنار آن همکاری فرانسه در پناه دادن به آن‌ها را فراموش نخواهد کرد.و این مطالبه را اکنون که مردم فرانسه به دلیل حمایت دولت شان از تروریسم قربانی می شوند را از دولت فرانسه خواهند داشت .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme