https://telegram.me/empireoflies

افشاگری یک ضدانقلاب درباره کمپین «آزادی‌های یواشکی» !!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، محسن کریمی ضدانقلاب لندن‌نشین و عضو گروهک کنفدراسیون دانشجویان با انتشار یادداشتی در سایت ضدانقلاب “ایران گلوبال” از پشت پرده تبلیغی صفحه «آزادی های یواشکی زنان در ایران»، خرید لایک از فیسبوک و نداشتن حامیان واقعی و پشتوانه مردمی این صفحه ضدفرهنگی پرده برداشت.

این ضدانقلاب در مطلب خود با اذعان له اینکه صفحه مذکور در ۴ روز آغازی فعالیت خود به طور عجیبی بیش از ۱۰۰ هزار لایک بدست آورده است، از خریداری شدن (Paid Like) بیش از دو سوم لایک‌های صفحه «آزادی های یواشکی زنان در ایران» خبر داد.

محسن کریمی قیمت هر ۱۰۰۰ لایک خریده شده از فیسبوک را حدود ۸۰ دلار عنوان کرد و مدعی شد با این حساب مصی (مسی) علی‌نژاد مدیر صفحه «آزادی های یواشکی زنان در ایران» تا به امروز حداقل ۱۲ هزار دلار برای خرید لایک خرج کرده است.

5-21-2014 9-47-49 AM

یاداشت منتشر شده محسن بهزاد کریمی در سایت ایران گلوبال

وی بازتاب خبری این صفحه فیسبوک را بسیار عجیب و خارج از توان تمام اپوزوسیون خارج از کشور دانست و گفت انتشار خبرهای صفحه کمپین «آزادی های یواشکی زنان در ایران» در رسانه‌های مطرح دنیا که در عرصه خبرنگاری با عنوان “رپورتاژ آگهی” معروف است، دارای هزینه‌های کلانی است که از توان تنها یک یا چند نفر خارج است.

محسن کریمی با بیان اینکه تنها انتشار تبلیغ کمپین مذکور در رسانه‌های مطرحی مانند لوموند، اشپیگل و فیگارو حداقل ۱۵ هزار دلار هزینه دارد، از فاکتور بیش از ۳۰ هزار دلاری مسیح علی‌نژاد خبر داد و ایجاد این کمپین فیسبوکی را دارای پشتوانه مالی قدرتمندی دانست.

حال باید پرسید هزینه سایتی که به گفته مسیح علی‌نژاد به زودی برای کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی» ساخته خواهد شد، از چه منبعی تامین خواهد شد!؟

اما از نکات جالب، حذف لینک مربوط یه این خبر در سایت ضدانقلاب بالاترین است. بالاترین که به اباهه‌گری و انتشار حتی مطالب غیراخلاقی و ضددینی معروف است، پس از انتشار یادداشت محسن کریمی در سایت خود به سرعت این مطلب را حذف کرد تا بیش از این ماهیت این پروژه ضدفرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی هویدا نگردد.

بالاترین

یادداشت مذکور از سایت بالاترین حذف شد

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme