https://telegram.me/empireoflies

کمپین یواشکی‌های علی‌نژاد در پی حجاب اجباری برای مردان است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ظاهرا مسیح علی نژاد وارد فاز تازه ای شده که در آن از توهین و تمسخر دیگران چیز دیگری به دست نمی آید.

مسیح علی نژاد روزنامه نگار فراری و مدیر کمپین آزادی های یواشکی و بی حیایی زنان ایرانی در هفته های گذشته پس از اینکه صفحه وی با وجود حمایت های اختصاصی شرکت فیس بوک و روزنامه ها و شبکه های جهانی با رکود بی سابقه ای مواجه شد ،شروع به توهین به مقدسات ادیان الهی کرد و با واکنش مراجع تقلید مبنی بر مرتد بودن وی روبه رو شد.

وی در روز های بعد از این افتضاح کاری به بهانه فتوای یکی از مراجع تقلید در راستای آزادی پوشش سر برای برخی از دانشجویان مسلمان خارج کشور که لازمه اش داشتن شرایط خاص می باشد به این مرجع تقلید نیز توهین نموده بود و پس از آن در آستانه یک سالگی توافق هسته ای به رئیس جمهور وزیر خارجه و نمایندگان مجلس ایران به بهانه های مختلف توهین نموده است.

در روز های اخیر وی برای دیده شدن بیشتر شروع به انتحار رسانه ای کرده و ظاهرا می خواهد تمام پل های پشت سرش را از بین ببرد.وی دیروز در اینستاگرام مرتبط با خود با دعوت از مخاطبان خود برای پوشاندن حجاب بر سر مردان در فتو شاپ و انتشار آنها به نشانه اعتراض به حجاب اسلامی نوشت:”چالش جدید؛ساکت کردن آن دسته از مردانی که می گویند حجاب دغدغه ی کوچکی است و آزادی به برداشتنِ روسری نیست: بیش از سی سال گذشت و هی گفتند مهم نیست شما می توانید در این چالش شرکت کنید و مطلب بنویسید و چهره های مشهور را دعوت کنید در مورد حجاب اجباری حرف بزنند”

تصویری که علی نژاد از “حیاتی” مجری خبر سیما در اینستاگرامش منتشر کرده

وی سپس با انتشار عکسی از یکی از مجریان خبر سیما وی را مورد تمسخر قرار داد و گفت که چون با حجاب کردن مردان تصویر مسخره ای از آنان باقی می گذارد بنابراین با حجاب شدن زنان نیز همین طور است وی در توجیه دعوت از مردان برای انتشار عکس های چهره های معروف با حجاب اجباری نوشته: ”اگر مردها را مجبور میکردند مثل ما بیش از سی سال روسری و مقنعه اجباری بپوشند در آن صورت شاید امروز هیچ مردی به خودش اجازه نمی داد بگوید حجاب زوری مسئله کوچکی است و ما مشکلات بزرگتر داریم. اگر مرد هستی و دغدغه ی حجاب اجباری برایت کوچک و بی اهمیت است سی سال با این شکل و شمایلِ تحمیلی زندگی کن و بعد در مورد دغدغه ی پوشش من نظر بده. تازه مرا به این شکل در آورده اند تا تو به عنوان یک مرد تحریک نشوی. به خاطرِ شعور خودت هم که شده به این اجبار اعتراض کن و اگر اعتراضی نداری ساکت باش تا زنان و مردانی که حق انتخاب پوشش را ابتدایی ترین اصلِ آزادی و حرمت انسان می دانند، اعتراض شان را فریاد بزنند.”

 

تصویری که علی نژاد از “جواد ظریف” وزیر امور خارجه در اینستاگرامش منتشر کرده

وی در ادامه این حرکت مضحک خود دیروز عکسی از محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشور مان منتشر کرد که با اعتراض بسیار زیاد کاربران اینستاگرام مواجه شد. ولی باز هم به این توهین ها ادامه داده است.یکی از کاربران در زیر پست وی نوشته :”

معصومه خانم یکی از این مقنعه ها هم سر پدرت بکن که تو و مادرت رو مجبور کرد حجاب داشته باشی و شما عقده ای بار اومدی نسبت به این مسئله و صدای امریکا هم که دنبال ی ادم عقده ای میگشت تا به عنوان مهره بتونه ازش استفاده کنه چه کسی بهتر از شما کسی که نیاز مالی داشت و رو این مسئله چون ایرانم بوده قبلا میتونست مانور بده.ی مقنعه سر پدرت کن اولین کسی که تو رو مجبور به داشتن حجاب کرد”

این اقدامات سخیف علی نژاد با واکنش های بسیاری در فضای مجازی مواجه شد تا جایی که رضا حقیقت نژاد از تحلیل گران بی بی سی در فیس بوک خود به این امر اعتراض کرد و نوشت:” شیوه گفتن این انتقاد به ظریف خیلی بی معناست. عکس فوتوشاپ شده یک مرد چه ربطی حجاب اجباری یک زن دارد؟ تصویر حجاب زن ولو اجباری مضحک نیست، این تصویر اساسا مضحک است من به توهین یا تحقیرآمیز بودن روسری کردن بر سر یک مرد باور ندارم ولی در چنین بافتی، عکس ظریف با روسری یعنی تحقیر یک انسان. چنین روشی ابزار مناسبی در جامعه هدف برای تبلیغ و یا انتقاد نیست، مسیر شما را منحرف می کند.ظریف حتما یکی از دو چهره محبوب امروز ایران است. صدور پیام هایی که بوی تحقیر علنی او را بدهد یا چنین معنایی را در ذهن ایجاد کند، یعنی مواجهه با مردم و هدررفتن الکی انرژی کمپین.”

وی در انتهای مطلب خود از علی نژاد خواسته که این روند را متوقف کند و این پست ها را نیز حذف کند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ظاهرا مسیح علی نژاد وارد فاز تازه ای شده که در آن از توهین و تمسخر دیگران چیز دیگری به دست نمی آید. مسیح علی نژاد روزنامه نگار فراری و مدیر کمپین آزادی های یواشکی و بی حیایی زنان ایرانی در هفته های گذشته پس از اینکه …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme