https://telegram.me/empireoflies

کمدین مسلمان انگلیسی با سلاح «طنز» به جنگ اسلام هراسی می‌رود

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغحمزه ارشد، طنزپرداز و کمدین مسلمان انگلیسی، مردم را می خنداند در حالی که درباره موضوعات مهمی مانند اسلام هراسی و افراط گرایی حرف می زند.

هدف حمزه ارشد این است تا در فضایی غیر ملال آور مردم را با مفاهیم اسلام هراسی و افراط گرایی آشنا کند تا شاید مخاطبان بیشتری را به سوی این مقوله ها جذب کند.

این کمدین معروف انگلیسی با سریالی درباره یک مسلمان پاکستانی-انگلیسی که در لندن بزرگ شده است،محبوبیت زیادی پیدا کرد. این سریال در یوتیوب منتشر شد و طرفداران زیادی پیدا کرد.

یوتیوب،فیس بوک و توییتر از جمله شبکه های اجتماعی هستند که به خاطر ناتوانی در مقابله با افراط گرایی و اظهارات ناشی از تنفر با انتقادات بسیاری مواجه شده اند و با توجه به افزایش بی سابقه جرم های ناشی از تنفر در انگلیس پس از رای مثبت به برگزیت (خروج انگلیس از اتحادیه اروپا) ،تنش ها در این زمینه بسیار بیشتر از معمول شده است.

او به عنوان «سفیر» یوتیوب همه چیز را به جایی برمی گرداند که از ابتدا آغاز شده است؛او از سکوی ابتدایی خود یعنی یوتیوب برای گسترش پیام های مثبت استفاده می کند و با پیام های آسیب زننده ای که به طور آنلاین منتشر شده اند، مقابله می کند.

منبع: شبستان

انتهای پیام/

کمدین مسلمان انگلیسی قصد دارد با استفاده از طنز به جنگ اسلام هراسی در شبکه های اجتماعی برود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme