https://telegram.me/empireoflies

کلیپی دیدنی از حضور سردار سلیمانی در کنار رزمندگان افغانستانی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمرکز رسانه ای تیپ فاطمیون کلیپی دیدنی از حضور سردار سلیمانی در کنار رزمندگان افغانستانی در سوریه منتشر کرد.

با حمله گروه‌های تروریستی به سوریه و نابودی مناطق و شهرهای مختلف این کشور ارتش سوریه و نیروهای مردمی برای بیرون راندن گروه های تکفیری به پا خاستند. در کنار این نیروهای داخلی گروه های نظامی و رزمندگان ایران و افغانستانی نیز برای دفاع از حریم و حرم حضرت زینب (س) و مقابله به گروه‌های تکفیری در خارج از مرزهای کشور در کنار نیروهای مدافع ارتش سوریه حضور پیدا کردند.

نام سردار سلیمانی که این روزها زمزمه زبان بسیاری از مردم است پس از فتوحات و پیروزی ها بر داعش در عراق و سوریه بر زبان افتاد و البته لرزه ای بر جان داعش و تروریست ها انداخت.

در جریان مقابله با این گروه‌های تکفیری، نیروهای ایرانی و افغانستانی با برادری و شعار لبیک یا زینب در کنار هم حضور یافتند که این خود مقدمه بسیاری از پیروزی ها شد.

مرکز رسانه ای تیپ فاطمیون که نیروهای افغانستانی را در سوریه برای مقابله با داعش ساماندهی می‌کند ویدئویی دیدنی از حضور سردار سلیمانی در کنار رزمندگان افغانستانی در سوریه منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

مرکز رسانه ای تیپ فاطمیون کلیپی دیدنی از حضور سردار سلیمانی در کنار رزمندگان افغانستانی در سوریه منتشر کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme