https://telegram.me/empireoflies

کلاهبرداری جدید خاندان پهلوی از ایرانیان خارج کشور

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کلاه برداری های خاندان پهلوی تمامی ندارد این خاندان منحوس که در دوره ۵۷ ساله حکومت پهلوی بر ایران اسلامی حاکمیت داشت میلیاردها دلار از سرمایه این مملکت را به غارت برد و هم اکون در ینگه دنیا اعلام می کند که ثروت این خاندان به تنهایی بیش از ۶۰ میلیارد دلار است که آن را خرج اقدامات ضد وطنی می کنند.

حتی یکی از دریاریان پهلوی چند سال پیش اعلام کرده بود که در دهه شصت رضا پهلوی بانکی تاسیس می کند و افرادی در آن سرمایه گذاری می کنند و پول خود را در این بانک به ودیعه گذاشته بودند. و افرادى با بهره ١٢ درصد و…در این بانک منتفع می شدند. ایشان آن پول را با همان بهره از بانک خود قرض نموده بود، به شکر خدا چون درامد کارهاى رضا بیش از آن بهره بود، ایشان از تفاوت میان بهره و درامدها، سالها استفاده می نمود، ولیکن به محض این که ضررى ایجاد شد رضا پهلوی خود را دیگر در ضرر شریک نمى دید و مسئولیت باز پرداخت قرض خود به بانک را قبول نمى فرمود. این تنها یکی از کلاه برداری هایی است که تبعید شدگان این خاندان بر سر ایرانیان خارج از کشور آورده است.

هم چنین نور پهلوی یکی از دختران رضا پهلوی در ماه های اخیر فعال شده و در عرصه مد و لباس خود را به معرض نمایش می گذارد. وی که در صفحه اینستاگرام خود مرتب از عیاشی های خود با پسران آمریکایی مطالبی را به خورد مخاطب می دهد، صدای امریکا درباره او گفته که خود را مدیر روابط سرمایه گذاری یک شرکت معرفی کرده که وابسته به یهودیانی است که در دهه ۱۹۸۰ میلادی به نیویورک آمده و وارد خرید و فروش ملک شدند.

البته گذشته از ارتباط مداوم خاندان پهلوی با یهودیان از دهه ها پیش تا کنون ارتقاء یکی از دختران رضا پهلوی در ماه های اخیر بسیار مشهود است. در حالی که از دختران دیگر وی نامی برده نمی شود اخیرا هم در صفحات فیس بوک و توئیتر خاندان پهلوی خبری منعکس شده که ظاهرا گرد همائی با هدف انسانی با همّت و ابتکار نور پهلوی در تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۷ در نیویورک تشکیل شده و هدف آن جمع آوری اعانه برای بنیاد اکیومن است.

وابستگان به این خاندان منحوس می گویند که اکیومن سازمانی است که می کوشد عمیقاً نحوهء جهانی مبارزه با فقر را دگرگون کند. این سازمان، با سرمایه گزاری در زمینه های مختلف، امکان دسترسی ارزان قیمت به آموزش کمک های پزشکی، فعالیت های محیط زیستی و کار آفرینی را برای مردم فراهم می کند.

ولی با یک سرچ کوچک در اینترنت می توان فهمید که این شرکت در واقع در امور کارآفرینی اجتماعی است و هیچ ارتباطی به فعالیت های خیرخواهانه ندارد. ظاهرا در این همایش دیگر اعضای خاندان در تبعید پهلوی هم شرکت داشتند و با این کار می خواستند نظرات افراد بیشتری را برای کمک گرفتن از آنها جلب کنند. در سال های اخیر شرکت ها و بنیاد های خیریه از این دست در آمریکا بسیار رواج یافته و افراد سرمایه گذار فراوانی از این طریق توانسته اند حتی قوانین آمریکا را دور بزنند و حتی یکی از روش های پول شویی شده است.

پیش بینی می شود یکی از اهدافی که در ماه های اخیر توسط خاندان پهلوی دنیال می شود فرار مالیاتی از دولت آمریکا به بهانه بنگاه خیریه و پول شویی است که همایش اخیر هم به دنبال تحقق همین هدف است البته در این همایش برای مطرح نمودن نور پهلوی که خود را وارث تاج و تخت آینده پهلوی ها و ثروت کلان آنها می داند هم تلاشی صورت گرفته که نباید آن را نادیده انگاشت.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme