https://telegram.me/empireoflies

کلاس درس حامی فتنه ۸۸ برای جوانان صهیونیست ! + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، امیرعباس فخرآور ضدانقلاب فراری و حامی فتنه ۸۸ که معروف به «پسر متوهم سیا» است، در راستای خدماتش برای سرویس‌های جاسوسی بیگانه از جمله موساد، با حضور در جمع گروهی از جوانان عضو کمیته روابط عمومی آمریکا و اسرائیل (AIPAC) برای آنها سخنرانی کرد.

گفتنی است، AIPAC نام بزرگترین و پرنفوذترین لابی صهیونیستی در آمریکاست که وظیفه دیکته کردن سیاست‌های رژیم صهیونیستی به سیاستمداران آمریکایی را بر عهده دارد.

امیرعباس-فخرآور-آیپک

جدا از اینکه امیرعباس فخرآور زاییده و پرورش‌یافته سازمان جاسوسی اسرائیل است، اما حضور وی درست در زمانی که رژیم کودک‌کش و جنایتکار صهیونیستی در حال کشتار مردم مظلوم غزه است، نوعی دهن‌کجی به مردمی است که روزانه شاهد بارش صدها بمب و موشک از زمین و آسمان بر روی خود هستند و نشان‌دهنده دریوزگی بیش از حد این عامل موساد است.

نکته لازم به ذکر این است که با نگاهی به شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی متوجه خواهید شد که از زمان شروع حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم غزه، امیرعباس و مه‌لقا فخرآور لحظه‌ای دست از حمایت این رژیم سفاک صهیونیستی برنداشته و تمام تلاش خود را در راستای موجه نشان دادن این کشتار به کار بسته‌اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme