https://telegram.me/empireoflies
جانشین فرمانده ناجا با هشدار به هنجارشکنان و با بیان اینکه پلیس در خدمت آحاد مردم است گفت: اجازه نمی‌دهیم ارزش‌های کشور به سخره گرفته شود.

کشف سرنخ‌های ترویج اباحه‌گری‌، فساد و فحشا در کشور/ هنجارشکنان به ‌بیرون کشور متصل‌ بودند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسردار سرتیپ ایوب سلیمانی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان درباره موج حملات به پلیس در فضای مجازی و رسانه های معاند اظهار داشت: متأسفانه در روزهای اخیر برخی از افراد از روی بی‌اطلاعی، کم‌اطلاعی و بی‌توجهی و یا بستن چشم بر روی حقایق نکاتی را در مورد عملکرد پلیس گفتند که شایسته نبود.

وی با بیان اینکه این افراد به اقتدار پلیس تعرض کردند افزود: قدرت، مشروعیت و قانونی بودن و مقبولیت و رضایت‌مندی مردم از اعمال قدرت سه عنصر مهم اقتدار پلیس است.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه برخی‌ها قصد دارند اقتدار پلیس را زیر سؤال ببرند اظهار داشت: پلیس به یمن مجاهدت‌های چهار دهه گذشته و تقدیم بیش از ۱۴ هزار شهید که بیش از ۴ هزار نفر از آن‌ها مربوط به پس از دوران دفاع مقدس است؛ و به یمن و برکت دفاع جانانه از مرزهای جمهوری اسلامی ایران برخوردی قاطع با اراذل و اوباشی که با خشونت امنیت جامعه را مورد هدف قرار می‌دهند؛ دارد.

سردار سلیمانی گفت: پلیس از برخورد قاطع با سارقان حرفه‌ای و قاچاقچیان و کسانی که در حمل و نگهداری و ترانزیت مواد مخدر کار می‌کنند تا خدمتگزاری بی‌منت به مردم و تأمین امنیت مردم در مسافرت‌ها و مناسبت‌ها مقتدر و باصلابت است.

وی با اشاره به تأمین تجهیزات و برخورداری از نیروهای ورزیده و آموزش‌دیده و با دانش و استفاده از جدیدترین فناوری‌های روز در مجموعه پلیس خاطرنشان کرد: امروز نیروی انتظامی در حوزه دولت الکترونیک در بین سازمان‌های کشور سرآمد است؛ پس پلیس و نیروی انتظامی سازمانی مقتدر است و از همه مؤلفه‌های قدرت در حد خوب برخوردار است.

جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: همه اقدامات پلیس در چارچوب قانون و موردحمایت متولیان قانون در کشور است؛ بنابراین پلیس جز در چارچوب قانون عمل نمی‌کند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه اقدامات پلیس از مشروعیت برخوردار است گفت: پلیس برخوردار از ۷۷ درصد رضایتمندی عمومی و مردمی است.

وی با تأکید بر اینکه مردم قاطعیت و مقابله با هنجارشکنان در هر سطح را از پلیس در اجرای قانون می‌خواهند افزود: پلیس امروز پلیس مقتدر است و دوستان پلیس این را می‌دانند و دشمنان نیز بدانند که با یک حرکت جزئی اقتدار پلیس مورد خدشه قرار نمی‌گیرد.

جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب پلیس در جمهوری اسلامی ایران باید مقتدر و مهربان باشد؛ یعنی در زمانی که با مردم مواجه می‌شود و در خدمت مردم است؛ بایستی با مودت و صمیمیت با مردم برخورد کند و حتی در زمان اعمال قانون.

سردار سلیمانی گفت: پلیس با مردمی که خطا کردند پلیس خدمتگزار و صدیق است و هم در زمان اعمال قانون نیز شئون، حریم و حرمت آنان را نگه می‌دارد.

وی اضافه کرد: البته پلیس باکسانی که عامدانه و با علم به اینکه کاری که انجام می‌دهند؛ جرم مخل امنیت عمومی است ولی با جسارت و هتاکی اقدام به نقض نظم و امنیت جامعه می‌کنند؛ رفتار پلیس نیز متفاوت است و در برخورد با مجرمان سابقه‌دار و کسانی که جرائم خشن انجام داده و امنیت مردم را زیر سؤال می‌برند؛ بااقتدار وارد عمل می‌شود و هیچ مماشاتی در این زمینه با احدی ندارد.

جانشین فرمانده ناجا بیان داشت: پلیس با آن دسته از افرادی که جرم‌های هست مرتکب می‌شوند و منافع مردم و امنیت و آرامش مردم را موردحمله قرار می‌دهند؛ مقتدرانه برخورد می‌کند.

سردار سلیمانی از امنیت اخلاقی به‌عنوان جرائمی نام برد که به آسایش مردم خدشه وارد می‌کند و گفت: پلیس با افرادی که از روی تعمدی ارزش‌های ملی و دینی را مورد هجمه قرار می‌دهند؛ بدون هیچ اغماضی برخورد قاطع داشته و خواهد داشت.

وی افزود: در برخی موارد افرادی از روی غفلت و توجهی و ناآگاهی جرم می‌کنند که در این موارد پلیس با مدارا و تأمل عمل می‌کند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: امروز به نقطه‌ای رسیدیم که بر هیچ‌کس پوشیده نیست که حمله به ارزش‌های دینی، انقلابی و ملی مردم و ترویج اباحه‌گری و فساد و فحشا در کشور و جلوه گری و نشان دادن این‌ها در معرض دید عموم و جهانیان، از نقشه‌های شوم دشمنان انقلاب برای تخریب و تضعیف ارزش‌های دینی نظام است، ازقضا در بررسی‌های بعدی مشخص شد که تمام افرادی که به‌صورت مشخص و با برنامه‌های قبلی درصحنه‌های حاضر برای تعرض به ارزش‌های کشور میدان‌داری کردند؛ به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم به سرنخ‌هایی در بیرون کشور متصل‌اند و در چرخه برنامه‌ریزی دشمن برای هتک ارزش‌های دینی و ملی کشور قرارگرفته‌اند.

وی گفت: لذا امروز حجت تمام‌شده، ابهام برطرف شده و اگر کسانی از روی غفلت و ناآگاهی مرتکب جرائم و تخلف شوند و قانون را نقض کنند پلیس کماکان با مدارا و ملاطفت و به‌صورت ایجاب و انتقال آموزش و آگاهی و تنبه برخورد می‌کند، ولی کسانی که در این گروه نباشند اجازه نمی‌دهیم که ارزش‌های دینی و انقلابی این نظام مقدس که با ریخته شدن خون هزاران شهید شکل‌گرفته است و جزئی از آرمان‌ها و باورها و عقاید این مردم شده است، از سوی گروه محدودی به سخره گرفته شود.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد مردم خواستار حفظ ارزش‌ها هستند اظهار داشت: ما در حوزه مبارزه با مفاسد اخلاقی به دنبال حفظ حریم امن و آرام برای مردم هستیم.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme