https://telegram.me/empireoflies

کشف رمز و رازهایی از ساختار سازمانی و سرویس مخفی داعش!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پسر جوانی اهل ایتالیا به نام “گابریل دل گرانده”که پیشه‌اش خبرنگاری است علاقه بسیاری به تحقیق درباره گروه تروریستی داعش دارد.همین کنجکاوی وی موجب شد تا قصد سفر به سمت سوریه کند و برای جمع‌آوری اطلاعات راهی این دیار شود.

یکی از مهمترین اهداف این خبرنگار نوشتن کتابی در این خصوص بود که برای گرداوری مطالب مورد نیاز آن دو هفته نیز در زندان های ترکیه پشت میله ها به سر برد.

حاصل این سفر ۶۶ مصاحبه و ظبط ۲۰۰ ساعت مکالمه عربی از افرادی بود که روزگاری عضو این گروه تروریستی بودند اما در نهایت پا به فرار گذاشتند.خبرنگاران “یورونیوز” در خصوص حاصل تحقیقات جوان ایتالیایی مذکور با او به گفتگو نشستند.”دل گرانده” در این مصاحبه به فعالیت های پنهانی عناصر داعش اشاره کرد و جزئیاتی درباره  ساختار سازمانی و سرویس مخفی آنها ارائه داد.

بنا بر اطلاعات روایت شده از زبان “دل گرانده”  سه مرحله اصلی برای فعالیت های مخرب عناصر داعشی  طراحی شده است و به عبارتی امنیت آنها در سه سطح تامین می شود.داخلی ،خارجی و عملیات مخفی!

کشف رمز و رازهایی از ساختار سازمانی و سرویس مخفی داعش!

۱-داخلی:امنیتی که بیشتر به فعالیت های ضد جاسوسی ارتباط پیدا می کند و طی این عملیات شناسایی عوامل نفوذی سرویس های امنیت خارجی در اولیت برنامه قرار دارد.

۲-خارجی:نوعی از امنیت که به طور مثال با فعالیت های آژانس های اطلاعاتی در کشورهای مختلف و جمع آوری اطلاعات از دشمن تامین می شود.

۳-عملیات مخفی:مورد آخر به امنیتی مربوط می شود که اروپایی ها در آن نقش بسزایی برای داعش بازی می کنند با سفر از طریق پاسپورت های اروپایی در کشورهایی دیگر سوژه ها را شناسایی و برنامه ای را برای حمله به آنها طراحی می کنند.در این مرحله سرکردگان  مانند دست های پشت پرده به جوانان تازه استخدام شده فرمان می دهند و در نهایت با مرگ آنها هیچ رد پا و سرنخی از فرماندهان عملیات تروریستی باقی نماند.

کشف رمز و رازهایی از ساختار سازمانی و سرویس مخفی داعش!

انتهای پیام/

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پسر جوانی اهل ایتالیا به نام “گابریل دل گرانده”که پیشه‌اش خبرنگاری است علاقه بسیاری به تحقیق درباره گروه تروریستی داعش دارد.همین کنجکاوی وی موجب شد تا قصد سفر به سمت سوریه کند و برای جمع‌آوری اطلاعات راهی این دیار شود. یکی از مهمترین اهداف این خبرنگار نوشتن …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme