https://telegram.me/empireoflies

«کسی را در حد خودم نمی‌دانم!» + فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز بر میزان و ابعاد اختلافات بین اپوزسیون‌های خارج‌نشین به‌ویژه سلطنت‌طلبها افزوده می‌شود.

در مورد جدید، «مسعود صدر» مجری تلویزیون سلطنت‌طلب «پارس» به «آریا باقری» مجری تلویزیون سلطنت‌طلب «ایران آریایی» حمله کرد.

«مسعود صدر» در روزهای اخیر از «ربع پهلوی» به‌سبب عملکرد ضعیف در رهبری سلطنت‌طلب‌های خارج‌نشین به‌شدت انتقاد کرده بود. وی با بیان اینکه در سالهای گذشته از دلبستگی به «ربع پهلوی» چیزی نصیب او نشده، گفته بود: “اگر شاهزاده از سخنان من دلگیر می‌شود، اشکالی ندارد … روزی به نام پهلوی افتخار می‌کردم، اما امروز این نام بر روی سینه‌ام سنگینی می‌کند. شاهزاده ما جوانی رو گذرانده و اکنون به مرحله کهولت و سن بالا رسیده، اما هنوز چیزی از خود نشان نداده است …”

این سخنان «مسعود صدر» با واکنش «آریا باقری» مجری تلویزیون «ایران آریایی» که خود را فدایی خاندان پهلوی می‌داند، مواجه شده بود.

اما حالا «مسعود صدر» ضمن اشاره به واکنش «آریا باقری» به سخنانش، با تکرار مجدد انتقاداتش علیه «ربع پهلوی» گفت: “باید مطالب آشکار شود و نباید آشغال را زیر فرش مخفی کرد … یکی از مجری‌هایی که مطرح هم نیست برای مطرح کردن خود، دو ساعت از برنامه خود را به گفته‌های من تخصیص داده است …”

«مسعود صدر» با ابراز تردید درباره ادعای «آریا باقری» مبنی بر عضویت در نیروی دریایی ارتش رژیم پهلوی، تصریح کرد: “… در نیروی دریایی ارتش پهلوی عنوان سرهنگ نداشتیم، بلکه ناخدا و ناوبر و … داشتیم. اگر او راست می‌گوید یک عکس با لباس نظامی و درجه سرهنگی منتشر کند …”

پس از این سخنان، «آریا باقری» که در بین عوامل تلویزیون‌های لس‌آنجلسی به بی‌ادبی و استفاده از الفاظ رکیک معروف است، به «مسعود صدر» واکنش نشان داد.

«آریا باقری» با بیان اینکه از داور و سربی و فروزنده و مشیری (مجری‌های تلویزیون‌های لس‌آنجلسی) انتظاری نداریم، گفت: “شخصیت آقای مشیری کاملا مشخص است که ضد خاندان پهلوی است و همیشه نشان داده …”

این مجری تلویزیون «ایران آریایی» با تکرار چند باره این موضوع که علاوه بر سرهنگی، درجه دکترا نیز دارد، «مسعود صدر» را خانه‌زاده خاندان پهلوی دانست و به او توصیه کرد هر حرفی نزند.

«آریا باقری» با بیان اینکه “کسی را در حد خودم نمی‌دانم که عکس نشان دهم و ثابت کنم که سرهنگ هستم یا نه”، از «مسعود صدر» خواست نسبت به سخنانش معذرت‌خواهی کند و کنایه‌وار گفت: “وقتی خواستیم با از من معذرت‌خواهی کنیم، مواظب باشد سرتان با تمام قد به میز نخورد …!”

انتهای پیام/

هر روز بر میزان و ابعاد اختلافات بین اپوزسیون‌های خارج‌نشین به‌ویژه سلطنت‌طلبها افزوده می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme