https://telegram.me/empireoflies
همزمان با شیوع گسترده کرونا در زندان‌های آمریکا، مقام‎های ۳ زندان در کالیفرنیا دسترسی ۴ هزار زندانی به سرویس ایمیل و تلفن را مسدود کرده‎اند.

کرونا در زندان‎های آمریکا؛ دسترسی ۴ هزار زندانی به تلفن و ایمیل در کالیفرنیا قطع شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپایگاه شبکه خبری «سی بی اس»، می‎گوید که با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در ۳ زندان فدرال کالیفرنیا، اداره زندان‌ها تدابیر سختگیرانه‌ای را اتخاذ کرده است.

«سی بی اس»، می‌نویسد «این ۳ زندان فدرال در لامپوک، و ترمینال ایلند، دسترسی زندانیان به خطوط تلفن و سرویس ایمیل را قطع کرده اند که این اقدام خشم خانواده‌های این زندانیان را که به مدت ۲ هفته هیچ اطلاعی از وضعیت زندانیان خود دریافت نکرده اند، در پی داشته است.

اداره زندان‌های امریکا طی بیانیه‌ای که به شبکه «سی بی اس»، ارسال کرده، ضمن تایید این اقدام مدعی است «برای مهار این پاندمی(همه گیری) بی سابقه، ما به طور موقت دسترسی زندانیان را به تلفن قطع کرده ایم تا از گسترش ویروس کرونا به دلیل لمس کردن صفحه کلید تلفن‌ها که تعداد زیادی از زندانیان آن را لمس می‌کنند، جلوگیری کنیم.»

در «ترمینال آیلند»، که هزار و ۵۱ زندانی در آن حضور دارند، حدود ۶۰۰ نفر یعنی بیش از نیمی از زندانیان به ویروس کرونا مبتلا شده اند و ۵ نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

مقام‎های این زندان از اواسط ماه آوریل دسترسی زندانیان به تلفن و ایمیل را به بهانه «جلوگیری از انتقال ویروس از طریق لمس تلفن» مسدود کرده‎اند.

مقام‎های این زندان مدعی شدند «دسترسی مجدد زندانیان به ایمیل و تلفن در روز ۱۸ ماه می (۲۹ اردیبهشت) آزاد خواهد شد.»

اداره زندان‌های فدرال امریکا همچنین تمامی بازدید‌ها و ملاقات‌ها را در زندان‌ها از روز ۱۳ مارس (۲۳ اسفند) لغو کرده است.

در حال حاضر شیوع ویروس کرونا در زندان‌های سراسر آمریکا روندی به شدت فزاینده دارد و زندان‌ها به یکی از کانون‌های اصلی انتقال ویروس کرونا در آمریکا تبدیل شده اند.

در حال حاضر یک میلیون و ۱۳۱ هزار و ۴۵۲ نفر در سراسر آمریکا به ویروس کرونا مبتلا هستند و ۶۵ هزار و ۷۷۶ نفر دیگر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

انتهای پیام/میزان

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme