https://telegram.me/empireoflies

«کامبیز حسینی» هم سرطانی شد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» یکی از عناصر اپوزیسیون است که سالهاست در رسانه‌های فارسی‌زیبان بیگانه فعالیت می‌کند. وی دانش آموخته رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد تهران است. در صدا و سیما از ۱۳۶۴ با برنامه «غنچه‌های انقلاب اسلامی» کار حرفه‌ای خود را آغاز نمود و سپس حرفه روزنامه‌نگاری را از ۱۳۶۹ به عنوان منتقد سینما و تئاتر شروع کرد. در کارنامه او نویسندگی و کارگردانی ۳۰ نمایشنامه کوتاه و بلند دیده می‌شود. او همچنین مدتی نویسندگی برنامه‌های تلویزیونی شبکه جام جم را بر عهده داشت.

«کامبیز حسینی» که پس از فرار از ایران، زمانی با برنامه «پارازیت» در شبکه «صدای آمریکا»، آنهم در دوران پس از فتنه ۸۸، ابتداً مخاطبان قابل توجهی کسب کرده بود، پس از ناکامی در این برنامه و درگیری با مدیران VOA از این شبکه اخراج شد.

البته بیکاری او مدت زیادی طول نکشید و از طریق دوستانش در «رادیو فردا» مسئولیت ساخت برنامه‌ای به نام «پولتیک» که تا حد زیادی قصد داشت ادای «پارازیت» را در بیاورد، را بدست گرفت، اما «پولتیک» هیچگاه نتوانست حتی به پای «پارازیت» برسد و نهایتاً حامیان مالی این برنامه به بهانه نبود بودجه لازم، «پولتیک» را تعطیل کردند.

کامبیز هنوز یک راه برای امرار معاش در غربت داشت و آن برنامه «در ساعت ۵ عصر» بود که با حمایت مالی «کمپین بین‌المللی برای حقوق بشر ایران» (زیرمجموعه وزارت خارجه آمریکا) فعالیت می‌کرد و در این برنامه کوشیده می‌شد تا با ابزار طنز و از طریق مسائل حقوق‌بشری، جمهوری‌اسلامی به چالش کشیده شود. اما این برنامه هم رضایت مقامات آمریکایی را جلب نکرد و در روزهای پایانی سال گذشته میلادی به کار خود پایان داد.

«کامبیز حسینی» پس از بیماری دوباره، در به در دنبال حامی جدید برای تولید برنامه‌ای تازه گذشت و سرانجام توانست به حمایت برخی از عناصر اپوزیسیون از جمله «امیرعباس فخرآور» برنامه‌ای با نام «پارادوکس» را تولید و پخش کند. اما این برنامه هم به گفته بسیاری از مخاطبین و حامیان حسینی، کپی‌برداری بسیاری ضعیفی از برنامه‌های پیشین او است و هیچ نوآوری و خلاقیتی ندارد. اگر در برنامه‌های گذشته کامبیز، لحظاتی طنز و خنده‌دار وجود داشت، در برنامه جدید او حتی لبخند بر لبان مخاطب نمی‌آید و گویا فقط در پی آن است که دقیقه پر کند و برنامه‌ای تحویل دهد تا دلار بگیرد.

حال در روزهایی که «کامبیز حسینی» فاصله زیادی با روزهای اوجش دارد، با افزایش سن بیماری هم گریبانگیر او شده است و بر اساس سخنانش به‌نظر می‌رسد که او هم به بیماری سرطان روده بزرگ یا یک بیماری بدخیم مبتلا شده است. «کامبیز حسینی» در برنامه اخیر گفت که برای طی کردن مراحل درمانش، چند روز پیش آزمایش کلونوسکوپی انجام داده است.

کلونوسکوپی روشی برای بررسی جدار داخلی کولون یا روده بزرگ است که به کمک آن تمامی طول روده بزرگ از مقعد تا محل اتصال به روده کوچک بررسی میگردد. کلونوسکوپ دستگاهی است که از یک لوله انعطاف پذیر با قطری به اندازه یک انگشت و طول حدود ۱٫۵ متر تشکیل شده است. این لوله به یک منبع نوری و یک دوربین بسیار کوچک ویدیویی که برای تصویربرداری از روده مورد استفاده قرار می گیرد مجهز می باشد. هنگام کلونوسکوپی، پزشک، به کمک کولونوسکوپ به آرامی از طریق مقعد وارد راست روده و روده بزرگ می شود و داخل روده بزرگ را در مانیتور دستگاه مشاهده می‌نماید.

کلونوسکوپی

بر اساس شواهد، بعید نیست که «کامبیز حسینی» هم مانند «شهرام همایون» به بیماری سرطان روده بزرگ مبتلا شده باشد. در صورت صحت این امر، او هم حداکثر و در بهترین شرایط تا ۲ سال دیگر عمر خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» یکی از عناصر اپوزیسیون است که سالهاست در رسانه‌های فارسی‌زیبان بیگانه فعالیت می‌کند. وی دانش آموخته رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد تهران است. در صدا و سیما از ۱۳۶۴ با برنامه «غنچه‌های انقلاب اسلامی» کار حرفه‌ای خود را آغاز نمود و …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme