https://telegram.me/empireoflies

کامبیز حسینی: ما سگیم !!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» این روزها در یکی از بدترین دوران فعالیت خود در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه قرار دارد.

کامبیز که پس از فرار از ایران، زمانی همراه با «سامان اربابی» در برنامه «پارازیت» شبکه «صدای آمریکا»، بخصوص در دوران فتنه ۸۸، مخاطبان قابل توجهی بدست آورد، پس از ناکامی در این برنامه و درگیری فیزیکی با مدیران VOA از این شبکه اخراج شد. البته او زیاد بیکار نماند و از طریق دوستانش در «رادیو فردا» مسئولیت ساخت برنامه «پولتیک» که تا حد زیادی کپی‌شده «پارازیت» بود، را بدست آورد، اما «پولتیک» هم نتوانست جای «پارازیت» را بگیرد و تعطیل شد.

پس از «پولتیک» کامبیز برنامه «در ساعت ۵ عصر» را که با حمایت مالی «کمپین بین‌المللی برای حقوق بشر ایران» (زیرمجموعه وزارت خارجه آمریکا) فعالیت می‌کرد را گرفت و در این برنامه کوشید تا با ابزار طنز و از طریق سوءاستفاده از موضوعات حقوق‌بشری، جمهوری‌اسلامی را به چالش بکشد. اما این برنامه هم رضایت مقامات آمریکایی را جلب نکرد و او چند روز پیش در صفحه فیسبوکش از پایان برنامه مذکور برای همیشه خبر داد. البته «کامبیز حسینی» چند ماه پیش هم از پایان فعالیت و تعطیلی احتمالی برنامه «در ساعت ۵ عصر» خبر داده بود.

انتقادات مخاطبینِ برنامه «در ساعت ۵ عصر» طی ماه‌های گذشته به خوبی نشان داد که «کامبیر حسینی» نه توانسته انتظار مخاطبین خود را براورده کند و نه رضایت مقامات آمریکایی را ؛ پس دیگر دلیلی وجود نداشت تا آمریکایی‌ها برای برنامه‌ای بی‌فایده پول پرداخت کنند.

«کامبیز حسینی» که همچون بسیاری از خدمت‌گذاران و مزدوران دشمنان ملت ایران بخصوص آمریکا و انگلیس، به پایان خط رسیده، چند سال پیش و در ابتدای فعالیتش در آمریکا و برنامه «پارازیت»، خود را “سگ آمریکایی‌ها” معرفی کرده بود!!

دانلود

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme