https://telegram.me/empireoflies

استدلال عجیب کامبیز حسینی در نفی طرح «تکریم بانوان» !!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، کامبیز حسینی پس از دو هفته رفتن به تعطیلات، در جدیدترین برنامه پولتیک بار دیگر مانند بسیاری از رسانه‌های بیگانه از جمله بی‌بی‌سی، صدای آمریکا و رادیو فردا و … به انتقاد از طرح به گفته خود «جداسازی و تفکیک جنسیتی کارمندان زن و مرد در شهرداری تهران» پرداخت.

کامبیز حسینی در حالی که عصبانی بود، طرح «تکریم بانوان در شهرداری تهران» را اشتباهی بزرگ دانست و در توجیه صحبت‌های خود در سخنانی عجیب و توهین‌آمیز گفت: … آقایان مسئول جمهوری اسلامی که نگران کاهش جمعیت هستند، انسان که تخم‌ریزی نمی‌کند، انسان جزء پستانداران است. مرد و زن باید با هم رابطه داشته باشند و عاشق هم شوند تا تولید مثل کنند… (!)

وی در سخنان خود به طور ضمنی اعتراف کرد که ارتباط نزدیک بیش از حد زنان و مردان در ادارات دولتی ممکن است سبب ایجاد روابط خارج از عرف و حدود بین آنها می‌شود.برخی سخنان کامبیز حسینی در این برنامه آنقدر زشت است که از منتشر کردن آن معذوریم.

مجری برنامه پولتیک که دارای تفکرات فمینیستی است با اشاره به صحبت‌های شهردار تهران با این عنوان که «نباید یک خانم در محل کارش در کنار نامحرم بیشتر از کنار خانواده‌اش باشد»، طرح «تکریم زنان در شهرداری تهران» را طرح تفکیک جنسیتی و کنار گذاشتن زنان از مشاغل دولتی و فعالیت‌های اجتماعی معرفی کرد و مدعی شد مسئولان جمهوری اسلامی به دنبال خانه‌نشین کردن بانوان هستند.

کامبیز-حسینی---تفکیک-جنسیتی

اعتراض کامبیز حسینی به طرح «تکریم بانوان در شهرداری تهران».

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۶ دیدگاه

  1. این عجب احمقیه 😐

  2. من این برنامه ی پولتیک رو دیدم . اصلاً اینطوری که میگین نیست .
    بعدشم پولتیک یک برنامه ی طنز ـه . اون جمله ای که گفتین و همه ی حرف های کامبیز حسینی توی این برنامه جنبه طنز داره .

  3. این طرح تکریم زن نیست بلکه اهانت به شعور، ظرفیت،اخلاق و… زنان و مردان ایرانی است و نشان دهنده این است که مسولان اشتباهات گذشته خود را دوباره تکرار میکنند.این طرحها نه تنها جامعه را پاک نمیکن بلکه ضررهای زیادی به لحاظ فرهنگی وروحی به جامعه تحمیل میکند

  4. جناب حامد لطف میکنی شما چندتا از ضررهای این طرح رو عنوان کنی که ما استفاده کنیم

  5. کم مونده مثل دوران قبل از اسلام زنها رو زنده به گور کنند از ترس اینکه آقایان با هر حرکت آقایان از خود بی خود می شوند!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme