https://telegram.me/empireoflies

«کامبیز حسینی» توهم زد !!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» مجری بدنام رادیو فردا که در ماه‌های اخیر با کمک بنیاد براندازی صهیونیستی «هیفوس» در هلند و با حمایت «امیرعباس فخرآور» جاسوس CIA برنامه «پارادوکس» را ایجاد کرده، در جدیدترین برنامه‌اش همچون بسیاری از رسانه‌های بیگانه، در ایام نزدیک به انتخابات سعی کرد القا کند که بین مقامات جمهوری‌اسلامی شکاف‌های جدی و غیرقابل رفع وجود دارد.

وی در این برنامه کوشید تا از خود شخصیتی دانشگاهی(!) و فهمیده جلوه دهد و در سخنای شاذ ادعا کرد که بیشتر مردم ایران هم فکر او هستند و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آتی در ایران، برای جلب رای مردم، حرف‌های او را تکرار می‌کنند!!

به نظر می‌رسد که برخی از عناصر اپوزیسیون مانند «کامبیز حسینی» و «مسیح علی‌نژاد» که با پشت کردن به ارزش‌ها و باورهای هموطنانشان به دشمنان ایران پناه برده‌اند، دچار توهم شده و فکر می‌کنند فردی اندیشمند و دارای ایدئولوژی هستند. اما واقعیت آنست که این افراد گاهاً از حداقل سواد لازم برای اظهار نظر در سطح رسانه‌ای برخوردار نیستند و الفبای سیاست و درست حرف زدن را نمی‌دانند و گمان می‌کنند هر کسی که چند روز جلوی دوربین می‌رود و چند برنامه اجرا می‌کنند، تحلیل‌گر سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است و در هر موضوعی می‌تواند نظریه صادر کند.

گفتنی است، «کامبیز حسینی» از عناصر اپوزیسیون است که سالها از عمر خود را صرف خدمت به رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های بیگانه کرده است. وی که در سال ۱۳۶۴ و در ۱۰ سالگی با برنامه «غنچه‌های انقلاب اسلامی» کار حرفه‌ای خود را آغاز کرد، پس از ورود به دانشگاه وارد حرفه روزنامه‌نگاری شد و حتی مدتی نویسندگی برنامه‌های تلویزیونی شبکه جام جم را بر عهده گرفت. کامبیز به مرور به تفکرات غربی گرایش یافت و برخلاف اعتقادات خانواده‌اش، حب ینگه دنیا در دلش افتاد و مقدمات مهاجرتش به آمریکا را فراهم کرد.

حسینی پس از فرار از ایران در سالهای ابتدایی دهه ۸۰ شمسی به آمریکا رفت. او زمانی با برنامه «پارازیت» در شبکه «صدای آمریکا»، آنهم در دوران پس از فتنه ۸۸ مورد توجه قرار گرفت. اما پس از اختلاف و اخراج از این شبکه دیگر نتوانست حتی به روزهای اجرای برنامه پارازیت بازگردد و در تمام برنامه‌های بعدی‌اش مانند «پولتیک» و «در ساعت ۵ عصر» ناموفق بود.

وی که چند ماهیست با بیماری سختی دست و پنجه نرم می‌کند، پس از تعطیلی برنامه «در ساعت پنج عصر» در پایان سال میلادی گذشته، در به در دنبال حامی جدید برای تولید برنامه‌ای تازه گذشت و سرانجام توانست به حمایت برخی از عناصر اپوزیسیون از جمله «امیرعباس فخرآور» و بنیاد براندازی «هیفوس» برنامه‌ای با نام «پارادوکس» را تولید و پخش کند.

اما این برنامه هم به گفته اکثر مخاطبین و حامیانش، کپی‌برداری بسیاری ضعیفی از برنامه‌های پیشین او است و هیچ نوآوری و خلاقیتی ندارد. اگر در برنامه‌های گذشته کامبیز، لحظاتی طنز و خنده‌دار وجود داشت، در برنامه جدید او حتی لبخند بر لبان مخاطب نمی‌آید و گویا فقط در پی آن است که دقیقه پر کند و برنامه‌ای تحویل دهد تا دلار بگیرد. برنامه‌ی جدید حسینی آنقدر بی‌محتوا شده که به گفته یکی از فعالان فضای مجازی، بیش از ۵ دقیقه از وقت ۲۵ دقیقه‌ای این برنامه به موسیقی غربی اختصاص دارد.

 

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» مجری بدنام رادیو فردا که در ماه‌های اخیر با کمک بنیاد براندازی صهیونیستی «هیفوس» در هلند و با حمایت «امیرعباس فخرآور» جاسوس CIA برنامه «پارادوکس» را ایجاد کرده، در جدیدترین برنامه‌اش همچون بسیاری از رسانه‌های بیگانه، در ایام نزدیک به انتخابات سعی کرد …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme