https://telegram.me/empireoflies

وقتی «کاسب حقوق‌بشر»، دست به اسلحه می‌شود!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بر اساس شواهد و قرائن، بسیاری از افرادی که با فرار از ایران تحت لوای کشورهای غربی داعیه‌دار دفاع از حقوق‌بشر در ایران هستند، در واقع حقوق‌بشر را دکانی برای درآمدزایی می‌دانند.

در این مجال تنها به یک نمونه از این افراد اشاره می‌کنیم تا بیشتر با اینگونه افراد آشنا شویم.

«کیوان رفیعی»؛ یکی از کاسبان حقوق‌بشری فراری از ایران و پناهنده آمریکا، از همکاران گروهک تروریستی منافقین و موسس مجموعه‌ای به نام «فعالان حقوق بشر در ایران» است.

حدود ۳ سال پیش (۱۳ تیرماه ۱۳۹۱) روزنامه محلی «لودون تایمز» افشا کرد که «کیوان رفیعی» این به اصطلاح فعال حقوق‌بشر، بین ساعت ۲ و ۳ نیمه شب در خودرویی در حال حرکت در حال مشاجره با دوست‌دختر خود بوده که به روی وی اسلحه می‌کشد. دختر موفق می‌شود اسلحه را از دست او درآورد و از ماشین به بیرون پرتاب کند. اما در این درگیری دچار جراحت می‌شود. همسایگان با شنیدن صدای شلیک اسلحه با پلیس تماس می‌گیرند و «کیوان رفیعی» به جرم آدم‌ربایی و ضرب و شتم دوست دختر خود دستگیر و روانه زندان ویرجینیا می‌شود.

تصویر از وب‌سایت روزنامه محلی «لودون تایمز میرور» آمریکا.

همچنین در جریان اغتشاشات پس از انتخابات سال ۸۸ ، «کیوان رفیعی» و مدعیان حقوق‌بشری امثال او، نقش موثری در به‌خشونت کشیدن اعتراضات پس از انتخابات ۸۸ داشتند و به‌طور صریح عوامل و همکاران خود را استفاده از سلاح گرم در درگیری‌های خیابانی دعوت می‌کردند.

در یکی از چت‌های اینترنتی بین «کیوان رفیعی» فعال حقوق‌بشری فراری با «سیمین روزگرد» عامل گروهک تروریستی منافقین که توسط تور سایبری نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست آمده بود، «کیوان رفیعی» به صورت مستقیم و صریح به «سیمین روزگرد» دستور ورود به فار نظامی را صادر می‌کند.

«کیوان رفیعی» همچنین پیشنهاد خرید سلاح و انجام عملیات خرابکارانه را به «سیمین روزگرد» می‌دهد و از وی می‌خواهد که به صورت خودجوش و چریکی اقدام به عملیات ترور و عضوگیری در سطح کشور بکند.

تصویر چت بین «کیوان رفیعی» و «سیمین روزگرد».

تصویر چت بین «کیوان رفیعی» و «سیمین روزگرد».

تصویر صفحه ایمیل «کیوان رفیعی»

تصویر صفحه ایمیل «کیوان رفیعی»

«کیوان رفیعی» در همان ایام اغتشاشات سال ۸۸ حتی به‌طور رسمی از گروهک تروریستی منافقین درخواست کمک مالی کرد و نوشت:

“… مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران ارگانی حقوقی و مستقل، فعال در حوزه ایران، درخواست رسمی خود را به نمایندگی از مجموعه، مبنی بر افزایش کمکهای مالی از مبلغ ۶۰۰ دلار در ماه به میزان ۱۶۰۰ دلار با قید فوریت برای تأمین نیازهای جاری مجموعه خدمت شما ارسال می‌کنم. این درخواست افزایش هزینه با عنایت به ارتقای سطح فعالیت‌های مجموعه و همینطور تحولات اخیر در ایران انجام می‌گیرد. موفق و پیروز باشید کیوان رفیعی ۲۴ آذر ۱۳۸۸ تبصره: با توجه به علنی بودن نیروهای مجموعه در داخل کشور و شرایط امنیتی حال حاضر خواهشمندم با رعایت تمام نکات امنیتی نسبت به درخواست اقدام شود.”

«کیوان رفیعی» که در سالهای نخست ورود به آمریکا به همراه «احمد باطبی» (از عوامل حوادث ۱۸ تیر سال ۸۸ و اپوزسیون فراری و عضو عرفان حلقه)، برای جمع‌آوری پول برای گذر زندگی و ایجاد موسسه به‌ظاهر حقوق‌بشری، در میان دست راستی‌ترین محافل و جمهوری خواهان آمریکا می‌چرخید، در یکی از نامه‌های محرمانه خود به «احمد باطبی» که بعدها منتشر شد، نوشت:

“تو به آمریکا میری به زودی، خیلی‌ها منتظرن ببینند تو چیکار میخوای بکنی، تو سمبل نقض حقوق بشری، عضویت حزبی یعنی نابودی تو – امروز دفاع از حقوق بشر بصورتی که یک جمعیت منسجم از ایران و پشت سرت داشته باشی به تو این امکان و میده که با استفاده از ارتباطاتت کاری بی‌نظیر انجام بشه. ما کسب حمایت و اعتبار میخواهیم از لحاظ جمعیت و نفرات. اگر خودمون بخوایم هزاران عضو رو می‌تونیم جذب و آموزش و استفاده کنیم. ما تو بیانیه نوشتیم شما عضو کادر مرکزی بودی، میشه گفت بعلت مشکلات امنیتی که بود اسمت رو علنی نکردی ولی شما در مرکزیت راهبردی مجموعه حتی از اوایل کار ایفای نقش میکردی. برای ما افزایش ارتباطات و اعتبار تو یعنی برد – بنابراین حمایت از تو حمایت از خود مجموعه است.

نمونه بیانیه مجموعه را که دیدی اونطوری میشه هم فال و هم تماشا اما اگر لازم به اصطلاحاً فضاسازی هست ببین یک کمیته پیگیری میتونه کارش رو شروع کنه و اقدام به انتشار اخبار راست و دروغ کنه و الزامی نداره کسی تائیدش کنه، تازه به نظرم خوبه تو بعداً خیلی از اخبار اون کمیته را تکذیب کنی. این تازه خوب هم هست نشون میده دنبال فضاسازی نیستی و اهل صدقی. قرار نیست کسی بدونه پشت اون کمیته من و تو هستیم، این برای ما خوب نیست. چون میخواهیم فضاسازی کنیم.”

«کیوان رفیعی» تنها یک مشت از خروار اپوزسیون خارج‌نشین و کاسبان حقوق‌بشری پناه‌برده به دولت‌های دشمن ملت ایران است. حال تصور کنید بقیه کاسبان حقوق‌بشری چه کسانی هستند.

کیوان رفیعی

کیوان رفیعی

انتهای پیام/

بر اساس شواهد و قرائن، بسیاری از افرادی که با فرار از ایران تحت لوای کشورهای غربی داعیه‌دار دفاع از حقوق‌بشر در ایران هستند، در واقع حقوق‌بشر را دکانی برای درآمدزایی می‌دانند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme