https://telegram.me/empireoflies

کاسبی سلطنت‌طلبان با کوروش!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عناصر و گروه‌های اپوزیسیون بخصوص سلطنت‌طلبان با حمایت رسانه‌های بیگانه و وابسته به دولت‌های غربی، در سالهای اخیر با تبلیغ بر روی روز هفتم آبان ماه، این روز را به‌عنوان «روز کوروش» معرفی می‌کنند. رسانه‌های بیگانه با تبلیغ بر روی این روز در تلاشند تا با مطرح کردن مظاهر و ارزش‌های باستانی، آن را برابر ارزش‌های اسلامی قرار دهند و به خیال خود باورهای دینی ملت ایران را تضعیف کنند.

اما روز مذکور که قرار بود با فراخوان عمومی و برگزاری مراسمی به نمادی برای اتحاد سلطنت‌طلبان و باستان‌گرایان تبدیل شود، اکنون به بهانه‌ای برای افزایش اختلاف و شکاف بین عناصر اپوزیسیون بدل گشته است.

برای نمونه، چند روز پیش «شهرام همایون» از طرفداران خود خواست تا به‌جای هفتم آبان، در روز پنجم آبان که جمعه است، در پاسارگاد حضور یابند و روز هفتم آبان به منازل خود بروند. این سخنان همایون با اعتراض شدید بسیاری از سلطنت‌طلبانی مواجه شد که از هفته‌ها پیش در پی تبلیغ مراسم هفتم آبان بودند. استدلال همایون این است که روز هفتم آبان مصادف با روز کاری یکشنبه است و بهتر است که این مراسم در روز پنجم آبان که جمعه است برگزار شود.

پس از این سخنان «شهرام همایون» مدیر و مجری تلویزیون لس‌انجلسی «کانال یک» و حتی اعلام کردن شعارهای اختصاصی در روز مورد نظر، «بهرام آبتین» از سلطنت‌طلبان تندرو به همایون حمله کرد و گفت: “… او یک شارلاتان است که قبل انقلاب مامور ساواک بود و الان مزدور جمهوری‌اسلامی است …”

«خسرو فروهر (صمدی)» دیگر سلطنت‌طلبی بود که همایون را مورد آماج حملات خود قرار داد. فروهر که یکی از حامیان «ربع پهلوی» و از دوستان نزدیک «امیرعباس فخرآور» است، با بیان اینکه همایون روزی از دشمنان مجاهدین‌خلق (منافقین) بود، اما اخیرا از آنان حمایت می‌کند و عکس رجوی را در کنار عکس شاهزاده قرار می‌دهد، تصریح کرد: “… افرادی مانند همایون به مراسم هفتم آبان به چشم یک منبع تجارت نگاه می‌کنند و حرف از پهلوی می‌زنند تا بیشتر پول در بیاورند و نان به نرخ روز خور هستند …”

فروهر با تاکید بر اینکه خودش از بانیان روز کوروش بود، اما همایون عامل تفرقه بین سلطنت‌طلبان است، گفت: “… من خبر دارم او زمانی که برای سالگرد محمدرضا شاه به قاهره هم رفته بود، در واقع به دنبال کاسبی خود بود و سکه‌های پهلوی را می‌فروخت …”

البته «شهرام همایون» در برابر سخنان و حملات فروهر ساکت نماند. او که خود را رئیس جنبشی موسوم به «ما هستیم» می‌داند، در پاسخ به مخالفان خود نوشت: “دقیقا کسانی که تازه متوجه شدند روز کوروشی هم وجود دارد زبان به اعتراض گشودند. به قول جناب عباس پهلوان بروید ته صف شاید وقتی در صف ایستادید کمی بشنوید و یاد بگیرید. وعده دیدار ما جمعه ۵ آبان …”

با این وضعیت، بعید است «روز کوروش» به عامل اتحاد بین سلطنت‌طلبان تبدیل شود و برعکس هر روز به اختلاف بین آنها می‌افزاید. در روزهای آتی به احتمال زیاد شاهد افزایش درگیری بین سلطنت‌طلبان کاسب‌کار بر سر این مراسم خواهیم بود و بعید است که کوروش بتواند آسوده بخوابد!

 

انتهای متن/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عناصر و گروه‌های اپوزیسیون بخصوص سلطنت‌طلبان با حمایت رسانه‌های بیگانه و وابسته به دولت‌های غربی، در سالهای اخیر با تبلیغ بر روی روز هفتم آبان ماه، این روز را به‌عنوان «روز کوروش» معرفی می‌کنند. رسانه‌های بیگانه با تبلیغ بر روی این روز در تلاشند …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme