https://telegram.me/empireoflies

کار من بود! نه تو!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حدود دو ماه پیش بود که رسانه‌های غربی از دستگیری فردی ایرانی‌تبار به نام «حمید نوری» در کشور سوئد خبر دادند. بعد از آن، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه ادعا کردند که این فرد از عوامل اعدام‌های سال ۱۳۶۷ بود است که در جریان آن تعدادی از عناصر گروهک تروریستی منافقین به اتهامهای مختلف اعدام شدند. در چند سال اخیر موضوع اعدام‌های سال ۶۷ به بهانه‌ای جدید برای دولتهای غربی و گروه‌های ضدانقلاب تبدیل شده تا ضمن تبلیغات منفی علیه کشورمان در موضوع حقوق‌بشر، زمینه تحریم بیشتر کشورمان را فراهم کنند.

در این میان، دستگیری فرد مذکور که به نظر می‌رسید سبب اتحاد عناصر و جریان‌های مختلف اپوزیسیون حداقل در این موضوع شود، برعکس سبب تشدید اختلافات بین آنها شده است. «کاوه موسوی» یکی از عناصر اپوزیسیون که به‌عنوان کارشناس در شبکه من‌وتو فعالیت می‌کند و خود را حقوق‌دان می‌داند، پس از اینکه خود را نفر اول در دستگیری «حمید نوری» معرفی کرد، با فراخوان دریافت پول برای محاکمه قضایی دیگر عوامل مجازات عناصر منافقین در سال ۶۷، با انتقاد بسیاری از عناصر اپوزیسیون مواجه شد و منتقدانش گفتند او دنبال پر کردن جیب خودش است.

«حسن شریعتمداری» سرکرده گروهک موسوم به «شورای مدیریت گذار» که اخیرا رویکرد تجزیه‌طلبان خودش و بسیاری از اعضای این گروه افشا شده، هم در سخنانی مدعی شده بود خودش و اعضای شورای مذکور در دستگیری «حمید نوری» نقش داشتند.

یکی از افرادی که در روزهای اخیر شدیدا به «کاوه موسوی» و «حسن شریعتمداری» حمله کرده، «ایرج مصداقی» عضو پیشین سازمان تروریستی منافقین است. مصداقی با سواستفاده‌گر نامیدن موسوی و شریعتمداری، در صفحه شخصی خود نوشت: “متاسفانه آقای حسن شریعتمداری بار دیگر مدعی شده است که مسئول حقوقی شورای گذار حمید نوری را دستگیر کرده و کوشیده است از این نمد کلاهی برای خود و شورای مزبور تهیه کند. بارها به ایشان و دیگر مسئولان شورای گذار تذکر داده شد که دست از دروغ‌پردازی بردارند تا مجبور به موضع‌گیری نشوم. ظاهرا خیرخواهی‌ام موثر نبوده است. به منظور تنویر افکار عمومی اعلام می‌کنم دستگیری حمید نوری هیچ ربطی به شورای گذار ندارد. این موضوع برای آقای کاوه موسوی نیز مثل روز روشن است. ارتباط ایشان با این یا آن نهاد هیچ ربطی به پرونده دستگیری حمید نوری ندارد. ایشان ممکن است برای صد تا شرکت و یا موسسه دیگر فعالیت کنند این به معنای مشارکت شرکت‌ها و موسسات مزبور در پروژه دستگیری حمید نوری نیست. از ابتدا آقای کاوه موسوی به عنوان یک فرد و دفتر حقوقی Mc Cue به عنوان همکاران ایشان در این پروژه مشارکت داشتند …”

گویا مانند موارد گذشته، دعوای این فعالان اپوزیسیون برای گرفتن جایزه از اربابانشان، سر موضوع اخیر، به زودی تمام نمی‌شود و تلاش می‌کنند تا خود را عامل دستگیری «حمید نوری» با اتهاماتی واهی، معرفی کنند.

انتهای متن/

حدود دو ماه پیش بود که رسانه‌های غربی از دستگیری فردی ایرانی‌تبار به نام «حمید نوری» در کشور سوئد خبر دادند. بعد از آن، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه ادعا کردند که این فرد از عوامل اعدام‌های سال ۱۳۶۷ بود است که در جریان آن تعدادی از عناصر گروهک تروریستی منافقین به اتهامهای مختلف اعدام شدند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme