https://telegram.me/empireoflies
رسانه ی وابسته به وزارت امورخارجه آمریکا در گزارشی جدید به سفر کارگردان خود فروخته به اسرائیل پرداخت.

کارگردان خود فروخته و سایه حمایتی معاندین

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر این گزارش رادیو فردا به بازتاب و تبلیغ برای این کارگردان بنابر گزارش یک خبرگزاری اسرائیلی می نویسد؛ روزنامه هاآرتص خبر داده است که محسن مخملباف کارگردان پرآوازه ایرانی یک‌بار دیگر برای حضور در یک جشنواره فیلم اسرائیلی به این کشور می‌رود.از آقای مخملباف دعوت شده به عنوان یکی از «مهمانان برجسته و شخصیت سینمای جهان» برای شرکت در جشنواره بین‌المللی فیلم اورشلیم به اسرائیل برود.این جشنواره ده روزه که امسال سی و چهارمین دوره خود را تجربه می‌کند، با اکران ۱۸۰ فیلم از اسرائیل و شصت کشور دنیا، از پنجشنبه بیست و دوم تیر آغاز می‌شود.به نوشته این روزنامه اسرائیلی، مخملباف در کنار سینماگران مشهوری مانند کلود لنتسمن، فیلیپ گارل، انایس گودار و دیگران در این جشنواره حضور خواهد داشت.آقای مخملباف که فیلم «باغبان» خود را در باغ‌های خیره کننده بهاییان در کنار پسرش در اسرائیل ساخته بود، سال ۲۰۱۳ نیز مهمان جشنواره فیلم اورشلیم بود.
 
اما علت علاقه رادیو فردا به مخملباف چیست ؟
وی پس از خروج از کشور و پیوستن به استکبار در یک کلیپ ماهواره ای به کذب علیه رهبر فرزانه انقلاب صحبت کرده و به نوعی ادعا کرده که افشاگری می کند. در همین زمینه یک کارشناس حقوقی وزارت خارجه می گوید: بسیاری از افرادی که از ایران خارج می شوند مجبورند برای اخذ پناهندگی دلایلی را به عنوان انگیزه خود مطرح کنند که کشور بیگانه آنها را بپذیرد. مهمترین این دلایل با توجه به مجازاتهای کیفری آن در کشور بدین شرح است:

۱٫ اذعان به همجنس باز بودن (چون مجازات آن در اسلام اعدام است)
۲٫ تغییر دین دادن از اسلام (شرط ارتداد)
۳٫ پناهندگی سیاسی ( که بیشتر برای چهره های مشهور است).
 
بیشترین سوء استفاده این کشورها از گروه سوم است چرا که افراد را در قبال سرویسهایی که به عنوان خدمات دریافت می کنند مجبورند، تا نطق ها و بیانیه های سرویسهای جاسوسی بیگانه را به زبان خود مطرح کنند.مخملباف در این مطلب، در ادعایی مضحک اعلام کرده است: مقام معظم رهبری دارای حداقل ۱۰۰ اسب به ارزش ۴۰ میلیون دلار، چندین کاخ و خانه چند هکتاری، هواپیما و بالگرد اختصاصی و … می باشند. وی همچنین در این افشاگری خود از کلکسیون های چندین میلیون دلاری رهبر انقلاب که از هدایای رؤسای کشورهای خارجی تشکیل شده، می گوید!
 
انصافا بعضی تهمت ها با هیچ چسبی به افراد نمی چسبد! مثل رفاه طلبی و تجمل گرایی به رهبر انقلاب، و مذهبی بودن و وطن دوستی به مخملباف!!هرکس کوچکترین اطلاعی از زندگی خصوصی حضرت آیت الله خامنه ای داشته باشد، ساده زیستی ایشان را مورد تایید قرار می دهد.
 
این اکاذیب توسط ضد انقلاب فقط دلیلش عقده گشایی است و رادیو فردا هم که همواره ازین اتفاقات استقبال می کند به برجسته کردن این موضوعات و حواشی حول این افراد می پردازد.

انتهای پیام/رادیو دیروز

رسانه ی وابسته به وزارت امورخارجه آمریکا در گزارشی جدید به سفر کارگردان خود فروخته به اسرائیل پرداخت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme