https://telegram.me/empireoflies

کارگردانان ایرانی: «نوری زاده‌» دزد است و غلط می‌کند!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: “علیرضا نوری‌زاده” مدیر و مجری شبکه ضدانقلاب “ایران فردا” چندی پیش در اقدامی غیرقانونی و غیراخلاقی تعدادی از فیلم های ایرانی در حال پخش را از شبکه خود پخش کرد.

پیشتر گفته شد، نوری زاده که از کاهش شدید مخاطبان شبکه اش رنج می برد، با پخش غیرقانونی فیلم های در حال پخش در شبکه نمایش خانگی، در صدد است تا مخاطبان از دست رفته خود را بازیابی کند!

نوری زاده در واکنشی به همین خبر در جام نیوز، ضمن اعتراف به این اقدام، در اظهارنظری مضحک اظهار داشت که اگر کارگردانان این فیلم ها از پخش آنها رضایت ندارند، اعلام کنند! و روز بعد در شبکه اش، مدعی شد که کارگردانان فیلم های ایرانی از پخش فیلم هایشان در شبکه ایران فردا حمایت می‌کنند!

وی در اظهاراتی عجیب مدعی شد که یازده نفر از کارگردانان ایرانی به وی ایمیل زده و از اقدام وی حمایت کرده و موافق پخش فیلم های خود در این شبکه هستند!

از این رو جام نیوز برای پایان دادن به این سوژه طنز خبری در گفتگو با تنی چند از کارگردانان یا تهیه کنندگان که فیلم‌های آنان از شبکه ‌سعودی ایران فردا پخش گردیده است، به گفتگو نشست.

“سعید آقاخانی” فعال مطرح سینمایی و کارگردان فیلم “لامپ صد” در گفتگو با جام نیوز هرگونه اجازه به نوری زاده برای پخش فیلمش را تکذیب کرد و گفت: «بنده اصلا ایشان را نمی شناسم. اما اگر ایشان ذره ای درک کار تلویزیونی و رسانه ای داشته باشد، می داند که مالک آثار سینمایی تهیه کننده می باشد، نه کارگردان!»

وی با طرح این موضوع که اساسا نوری زاده و شبکه‌اش (ایران فردا) را نمی شناسد، افزود: «از طرف من به ایشان بگوئید که کار شما غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای بوده و به مالک فیلم من ضرر مالی وارد می‌کند.»

“سیدامیر سیدزاده” تهیه کننده فیلم “زندگی جای دیگری است” با اعلام بی خبری از پخش این فیلم از شبکه ایران فردا، به خبرنگار جام نیوز گفت: «فیلم بنده پخش کننده بین المللی دارد و آقای نوری زاده غلط کرده که این فیلم را از شبکه ماهواره ی خودش پخش کرده است.»

وی در ادامه افزود: «از جانب من به نوری زاده بگوئید که غلط زیادی کردی که برای جذب مخاطب از کیسه دیگران خرج می کنی.»

سیدزاده با اشاره به مخاطبان اندک شبکه های ماهواره ای لس‌آنجلسی، گفت: «این هایی که اسم کار خود را شبکه ماهواره‌ای گذاشتند، در یک اتاق با یک دوربین مشغول به دلقک بازی هستند.»

“منوچهر هادی” کارگردان فیلم “زندگی جای دیگری است” نیز ضمن تکذیب ادعای نوری زاده بیان داشت: «مالک این اثر آقای سیدزاده می باشد و اساساً آقای نوری زاده با بنده هیچگونه تماسی برای این موضوع نداشته است.»

وی گفت: «این موضوع در صورتی که به مالکان آثار سینمایی ضرر مالی وارد کند، کار درستی نیست.»

“نوید محمودی” تهیه کننده فیلم “چند متر مکعب عشق” هم از جمله معترضان به اقدام غیرقانونی و غیراخلاقی نوری‌زاده بود.

وی به خبرنگار جام نیوز گفت: «آیا عقل سلیم حکم می کند که بنده فیلمم را به عنوان تهیه کننده که هنوز در حال درآمدزائی است، به یک شبکه بی مخاطب بدهم؟»

وی در گفتگوی کوتاه خود با خبرنگار جام نیوز، این اقدام نوری زاده را غیر اخلاقی و نوعی “دزدی” دانست.

گفتنی است که جام نیوز تنها به منظور تنویر افکار عمومی نسبت به کارگردانان و تهیه کنندگان متعهد ایرانی و روشن شدن دروغ‌های شاخ‌دار نوری زاده، اقدام به انتشار این گزارش کرده است.

پر واضح است که واکنش نوری زاده به این گزارش از پیش روشن بوده و مصداق روشنی برای این ضرب المثل ایرانی می‌باشد که «رو که نیست، سنگ پای قزوین است…!»

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme