https://telegram.me/empireoflies

کارویژه امپراتوری دروغ؛ تبرئه اسرائیل در شهادت فرمانده حزب الله

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وقتی دیروز شبکه خبری المیادین در خبر فوری خود اعلام کرد که شهید بدرالدین در حمله موشکی بامداد روز جمعه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مقرش در نزدیکی فرودگاه نظامی دمشق، به همراه گروهی از همراهانش به شهادت رسیده است بسیاری از شبکه های غربی را موجی از شعف و شادمانی فرا گرفت.

در چند سال گذشته حملات هوایی بسیاری از سوی جنگنده های ارتش جنایت پیشه اسرائیل برای از بین بردن زیرساخت ها و فرماندهان مقاومت انجام شده از ترور عماد مغنیه استراتژیست برجسته نهضت های مقاومت تا فرزند برومندش “جهاد مغنیه” ، “سمیر قنطار” و دیگر نامداران بزرگ مکتب مقاومت در سوریه ؛ نمونه ای است از مشی حذف فیزیکی حکومت جنایت پیشگان اسرائیل در سال های اخیرکه سیاست تاکتیک ترور مقامات شاخص نظامی مقاومت اسلامی لبنان و فلسطین را دنبال کرده و فرماندهانی از حزب الله ، حماس و جهاد اسلامی را حتی با نقض قوانین بین المللی به شهادت رسانده است.

در راستای به شهادت رسیدن این فرمانده ارشد حزب الله رسانه های صهیونیستی غربی امروز پس از نشان دادن شعف و شادکامی خود از به شهادت رسیدن فرمانده حزب الله در حال القا این مطلب هستند که حزب الله لبنان با اعلام دست داشتن تکفیری ها در این حمله می خواهد اهل سنت را در این ترور دخیل کند .

بی بی سی فارسی با هماهنگی با دیگر رسانه ها از یک تیتر واحد استفاده نموده است. اما در پس این خبر ها نمی تواند شادمانی خود را پنهان نگه دارد.

۲۰۱۶-۰۵-۱۴_۱۶-۱۲-۲۰

۲۰۱۶-۰۵-۱۴_۱۶-۱۳-۳۶

۲۰۱۶-۰۵-۱۴_۱۶-۱۶-۲۶

البته هدف دیگر این رسانه ها از انحراف توجهات به اسرائیل است زیرا در همه این حملات رد پایی از اسرائیل دیده می شود ولی رسانه های غربی و عبر یو عربی سعی دارند این ردپا را پاک کنند و تماما تروریست ها و یا مخالفان بشار اسد را مقصر جلوه دهند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme