https://telegram.me/empireoflies

کارناوال عصر عاشورای سال ۷۶ را شما راه انداختید

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از فردا، اختلافات در جریان اطلاح طلبی همچنان ادامه دارد و این روزها مطالب مختلفی در خصوص ایجاد تنش در بین نیروهای این جریان به گوش می رسد.  البته برخی چهره های معتدل جریان اصلاحات در حال ایجاد مرزبندی هایی بین اصلاح طلبان معتدل و تفکرات لیبرالی هستند. در این بین اکبر خوشکوشک، عضو سابق وزارت اطلاعات کشور که یکی از افراد نزدیک به جریان اصلاح طلبی نیز هست در مطلبی افشاگرانه خطاب به نوریزاد و مهدی خزعلی، از برخی اقدامات این دو چهره لیبرال پرده برداشت.

متن این مطلب افشاگرانه به شرح زیر است:

با سلام جناب نوریزاد این عادت شما را من نمی دانستم که شما اینکار را می کنید که بنظر من کار غیر اخلاقی و بی ارزشی هست. از من خواستید که این چندکلمه را هم بگذارم در صفحه پرورفایل.

عرضم بر این است مگر شما گفتگوی ما را اجازه گرفتی که می خواهید این را اجازه بگیرید؟ شما به دوگانگی قرار گرفته اید و عذاب وجدان گرفته اید، در دوره اصلاحات مزدوری کرده اید و برعلیه جناب دکتر خاتمی در روزنامه کیهان لجن پراکنی کرده اید و با سخنرانی ها و پخش شبنامه و روزنامه بر علیه دولت برآمده از مردم بنام اصلاحات تاختید.

به گفته خودتان در جنگ و جهاد هم شرکت نکرده اید. الان هم از باج خواهی از اصولگران نا امید شده اید رو آورده اید به نامه نویسی و بوسیدن دست نامحرم بهایی و سگ و شغال.

شما و دوست عزیزت جناب دکتر مهدی خزعلی که برنامه هویت  و فیلم عصر عاشورا (را ساخته اید) از گذشته خود توبه کرده اید؟ هر دو شما دنبال شامورتی بازی هستید و می خو اهید بگویید ما نبودیم. اما مرد باشید اول بگوید که اشتباه کرده ایم بعد رسماً عذر خواهی کنید.

این کارهای شما  اسرائیل آمریکا منافقین و ضد انقلاب را خوشحال می کند. آنها هم با شما مصاحبه می کنند. شما مانند آن بچه پرویی هستید که ۵ تومان گرفت و به یک سرهنگ دست رساند و باقی ماجرا را می دانید.

من ادعا ندارم که در این کشور اشتباه یا ظلم و یا آزار و اذیت نمی شود. اما باید خودمان بنشینیم با دادن تذکر و توضیح و پیگیری مشکل و اشتباه را حل کنیم نه اینکه با دولت های اجنبی همکاری کنیم و یا دل سوزی آنها در ما اثری بگذارد.

من از امثال شما ها بیشترین زحمت و جانفشانی و زندان و شکنجه شده ام و خانواده ام در طول ۳۵ سال بیشترین آزار و اذیت شده است و حرف برای گفتن زیاد دارم اما من نگاه می کنم به فرمایشات امام علی (ع) و امامانمان و امام خمینی (ره)  و به فرمایش شهید مظلوم بهشتی که هم باید خون داد و هم خون دل خورد، نه مانند شما ها که اگر اجازه خروج از کشور داشته باشید می روید مانند اکبرگنجی نزد رییس جمهور اسرائیل که به شماها خودکار بدهد!

اما ما می مانیم و با تمام مشکلات از میراث امام و شهدا پاسداری می کنیم علی رغم تمام مشکلات و تنگ نظریها. اگر خوشحال می شوید که یک عده ای به شما به به و چه چه می گویند  بدانید آنها شما را احمق گیر آورده اند و بعدش می گویند که بگذار به جان هم بیفتند بالاخره من حرفهایم را می زنم اما در قالب حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی.

حال دوست داری با این نوشته من هر کاری بکنید و حاضرم در هرجای با شما گفتگو کنم با مدارک، نه مثل شما روی هوا !  من جز راه و روش امام (ره) به هچیکس وابستگی ندارم واگر از این جمهوری اسلامی و رهبری پیروی می کنم بخاطر روش و منش امام (ره) فرمایشات امام (ره) است.  و الـسلام

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. آقای خزعلی ، حالا که پدر را از دست داده اید. میبینیم که چگونه چپقتان را میچاقند. منتظر باش. خیلی دور نیست. به چه حرأتی به مقام معظم رهبری بی احترامی میکنی. مگر تو کیستی؟ پوتین، اوباما، اولمرت، نتانیاهو و افراد کثیفی مثل اینها ،‌تا کنون به خود اجازه نداده اند کوچکترین بی احترامی به مقام ولایت کنند. تو چگونه به خود اجازه میدهی که به ایشان بی احترامی کنی؟ تازه پدر خودت هم که آیت الله بوده. یعنی به پدر خودت هم احترام نذاشتی، بیخود نبود که اون پیر مرد در اواخر عمرش از موجود ناپاکی مثل تو اعلام برائت کرد. این را بدان که سر سالم به گور نخواهی برد. بله پشتت به آن پیر مرد گرم بود. که این اراجیف و مزخرفات را در وب سایت خود درج میکنی. حالا اگر جرأت داری دوباره آنها را تکرار کن. بیا حق طلبکارا رو بده تو را چه به سیاسی بازی؟ اینجوری میخوای از دست طلبکاران و بدبختانی که حقشان را خوردی فرار کنی؟ محال است. بدان که مرگت نزدیک است. حیف نام مهدی که برای تو گذاشته اند. اسمت را باید ابن ملجم ، ابوبکر البغدادی و … میگذاشتند. حیف نام مهدی که واقعاً‌برازنده تو نیست.

  2. ای انسان لادرک: اگر پشتوانه پدرت نبود، دیپلم هم نمیتوانستی بگیری ! چه رسد به اینکه دکتر شوی و تخصص چشم پزشکی هم بگیری و مدیر انتشارات هم بشوی که از آن طریق بتوانی حق مردم را بخوری،

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme