https://telegram.me/empireoflies

کارشناس BBC: مردم ایران به تحریم‌های آمریکا می‌خندند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی جلالی تهرانی» یکی از عناصر ضدانقلاب و مواجب‌بگیر دولت آمریکا است که در خیانت و وطن‌فروش با افرادی مانند فخرآور و پهلوی در حال رقابت شدیدی می‌باشد. وی که رسما خود را یک صهیونیست و حامی رژیم صهیونیستی می‌داند، تاکنون بارها از تحریم ملت ایران و حتی حمله نظامی به کشورمان پشتیبانی کرده است.

جلالی که با همکاری افراد معلوم‌الحالی مانند «روح‌ا.. زم» مدیر کانال دروغ‌پراکن آمدنیوز و «کاوه آهنگری» (عثمان زرقندی) از عناصر تجزیه‌طلب غرب کشور گروهی موسوم به نام «جریان سوم» را برای مبارزه با حکومت ایران ایجاد نموده،

این اپوزیسیون آتئیست که کارشناس میز ایران در موسسه ضدایرانی و آمریکایی بروکینگز است، ارتباط نزدیکی با سازمان CIA دارد. جلالی چند روز پیش پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا توسط پدافند هوایی کشورمان، با حضور در برنامه‌ای در شبکه بی‌بی‌سی فارسی، بار دیگر از تحریم ایران توسط آمریکا حمایت کرد و مدعی شد که ایران حکومتی مجرم دارد که باید تنبیه شود. وی مانند بسیاری دیگر از عناصر اپوزیسیون غربزده، آمریکا را پلیس دنیا دانست که باید ایران را مجازات کند.

جلالی البته تلویحانه با اذعان به اینکه تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران بیشتر جنبه روانی و تبلیغاتی دارد، ضرورت اعمال تحریم‌ها علیه ایران رو مهمتر از اثربخشی و واقعی بودن آن دانست.

«محمدرضا سبزعلیپور» دیگر کارشناس بی‌بی‌سی فارسی از تهران، درباره تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا علیه ایران بیشتر دنبال ایجاد نارضایتی در مردم ایران است، گفت: “ایران چهل سال است که در تحریم است و تقریبا چیزی نمانده که آمریکا آن را تحریم نکرده باشد بخصوص در بخش اقتصادی که مردم را هدف گرفته است. کسانی که مردم ایران را می‌شناسند باید فهمیده باشند که ایرانی‌ها در زمان فشار با هم متحدتر می‌شوند و زیر قشار مذاکره نخواهند کرد. مردم ایران به تحریم‌های جدید و عجیب آمریکا بیشتر می‌خندند …”

 

انتهای متن/

 

«مهدی جلالی تهرانی» یکی از عناصر ضدانقلاب و مواجب‌بگیر دولت آمریکا است که در خیانت و وطن‌فروش با افرادی مانند فخرآور و پهلوی در حال رقابت شدیدی می‌باشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme