https://telegram.me/empireoflies

کارشناس BBC: برنامه موشکی ایران ضدامنیت ملی است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی خلجی» یکی از عناصر اپوزیسیونِ فراری است که که در دوران جوانی مشغول تحصیل در حوزه علمیه قم بود، اما پس از انحراف عقیدتی و اخلاقی به دامان دشمنان ایران و اسلام شتافت و اکنون به عنوان کارشناس علیه کشورمان به نهادهای غربی مشاوره می‌دهند و نان آنها را می‌خورد.

خلجی که بنا بر اطلاعات موجود در سایت «مؤسسه مطالعات خاورنزدیک واشینگتن» (washington institute) بورسیه سازمان صهیونیستی آیپک در این موسسه است، به‌ دروغ از سوی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی» به‌عنوان تحلیلگر مسایل سیاسی ایران معرفی می‌شود، این در حالی است که خلجی در موسسه ضدایرانی مذکور دارای عنوان رسمی «بورسیه خانواده لیبتزکی» است و ماهانه بیش از ۱۰ هزار دلار دستمزد می‌گیرد تا علیه نظام جمهوری‌اسلامی ایران سخن‌پراکنی کند.

حال، این اپوزیسیونِ منحرف و فراری، چند روز پیش با حضور در شبکه معلوم‌الحال بی‌بی‌سی‌فارسی، برای انجام وظایف محوله، بار دیگر علیه جمهوری‌اسلامی و قدرت دفاعی کشورمان سخن گفت. وی با ادعای اینکه در منطقه خاورمیانه (غرب آسیا) هیچ خطر متوجه ایران نیست که جمهوری‌اسلامی به بهانه آن دنبال گسترش قدرت نظامی خود باشد، گفته که برنامه موشکی ایران مانند برنامه هسته‌ای ضد امنیت ملی است و امنیت کشور را به خطر می‌اندازد!

این در حالیست که پیشتر به اذعان برخی کارشناسان شبکه بی‌بی‌سی، حضور نظامی آمریکا در اطراف مرزهای ایران و تهدیدهای مکرر رژیم صهیونیستی به حمله نظامی به ایران، بزرگترین تهدیدهایی هستند که گسترش و پیشرفت قدرت نظامی کشور را منطقی می‌کند.

این نانخور آمریکا و صهیونیست‌ها، دولت آمریکا را تهدیدی برای ایران ندانست و در ادامه به دروغ و در استدلالی احمقانه مدعی شد که برنامه موشکی ایران مخفیانه است و با این روال از کجا معلوم که ایران به طور مخفیانه دنبال ساخت بمب اتم نباشد!

ادعاهای خلجی در حال مطرح شده که از نظر کارشناسان اگاه، ارتقا قدرت نظامی ایران سبب بازدارندگی و جلوگیری از حمله نظامی آمریکا و سگ نهبانش در منطقه به کشورمان شده و کمک زیادی به پیشرفت دیپلماسی کشورمان در منطقه و جهان کرده است.

 

انتهای متن/

«مهدی خلجی» یکی از عناصر اپوزیسیونِ فراری است که که در دوران جوانی مشغول تحصیل در حوزه علمیه قم بود، اما پس از انحراف عقیدتی و اخلاقی به دامان دشمنان ایران و اسلام شتافت و اکنون به عنوان کارشناس علیه کشورمان به نهادهای غربی مشاوره می‌دهند و نان آنها را می‌خورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme