https://telegram.me/empireoflies

کارشناس BBC: برجام بعدی «خلع سلاح» است و این یعنی مرگ ایران+ویدئو

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدکتر “پیروز مجتهدزاده” در گفتگو با بخش فارسی بی بی سی، درباره اینکه “اکثر ایرانی‌ها با گرایش‌های مختلف، سردار سلیمانی را یک قهرمان ملی می‌دانند” گفت: «این ناشی از میهن‌پرستی است. دولت جمهوری اسلامی به‌خصوص دولت اصلاح طلب همیشه نشان داده که علاقه دارد با غرب و شرق کنار بیاید و تقریبا قسمت نظامی را نادیده بگیرد؛ این موضوع باعث شد وقتی که آمریکا و متحدان اروپایی‌اش بر سر برجام مذاکره می‌کنند، مذاکره بعدی و برجام بعدی برای خلع سلاح ایران باشد و این واکنش‌های شدیدی میان میهن‌پرست‌ها ایجاد کرد.»

مجتهدزاده در ادامه با اشاره به حمایت‌ها از حمله موشکی سپاه به داعش حتی از سوی مخالفان جمهوری اسلامی گفت: «این حمایت‌ها واکنشی بود به بحث‌های اتحادیه اروپا و آمریکا در برجام که باید سیستم موشکی ایران از بین برود. از دید من، این مرگ ایران خواهد بود چرا که ایران کشوری است که مرتبا تحت تهدید نظامی است، اما هرگز کشوری را تهدید نمی کند.»

دانلود

انتهای پیام/جام نیوز

“این حمایت‌ها واکنشی بود به بحث‌های اتحادیه اروپا و آمریکا در برجام که باید سیستم موشکی ایران از بین برود. از دید من، این مرگ ایران خواهد بود…”

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme