https://telegram.me/empireoflies

کارشناس BBC: ایران قدرت اول منطقه است، باید جلویش گرفته شود!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی جلالی تهرانی» از عناصر اپوزیسیونِ تندروی مقیم آمریکا است که در سالهای اخیر به ‌طور مکرر مواضع ضداسلامی و ضدایرانی داشته است.

وی که آتئیست و کارشناس ارشد میز ایران در موسسه ضدایرانی و آمریکایی بروکینگز است، ارتباط نزدیکی با عوامل سازمان CIA دارد. جلالی که یکی از پایه‌گذران کانال شایعه‌پراکن و آشوب‌طلب «آمدنیوز» بوده، علناً خود را یک صهیونیست می‌داند!

«مهدی جلالی تهرانی» که به داشتن مواضعی تند علیه جمهوری‌اسلامی معروف است و بارها از حمله نظامی به کشورمان حمایت کرده، علناً از رژیم صهیونستی حمایت می‌کند و حتی گفته که باید صهیونیسم جهانی به رسمیت شناخته شود. این اپوزیسیون فراری که در چند سال اخیر مانند دیگر عناصر اپوزیسیون امید زیادی به ترامپ برای حمله نظامی به ایران داشت، در ماه‌های اخیر از رئیس‌جمهور آمریکا بابت حمله نکردن به ایران انتقاد کرده است. سرکرده گروهک اپوزیسیون «جریان سوم» که در آستانه فروپاشی قرار دارد، چندی پیش نیز در پی سخنان منفعلانه رئیس‌جمهور آمریکا درباره ایران با وقاحت گفته بود: حواس‌تان باشد از دوره کاری تضمین شده شما یک‌ سال و نیم بیشتر نمانده است. باید تا آن موقع پدر حکومت در آمده باشد. وگرنه چه فایده‌ای برای ما داشته‌اید؟”

«مهدی جلالی تهرانی» که چند روز پیش بعد از حمله تلافی‌جویانه به پالایشگاه‌های رژیم سعودی توسط انقلابیون یمنی، انگشت اتهام را به سوی ایران گرفت و با درخواست از کشورهای غربی بخصوص آمریکا برای حمله نظامی به ایران، بار دیگر با حضور در شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» با وقاحت مواضع ضدایرانی خود را تکرار کرد و گفت: “حمله موشکی به پالایشگاه‌های عربستان اگر کار یمنی‌ها هم باشد که من مخالفم، اما باز هم جمهوری‌اسلامی ایران مقصر است. واقعیت این است که ایران در قحصی یمن بیشتر از سعودی مقصر است!…”

وی در ادامه افاضات خود با اعتراف به قدرت دفاعی ایران و دست بالای ایران در معادلات منطقه، گفت: “برنامه موشکی ایران معلوم است که بسیار پیشرفته است و هرچه دیرتر جلوی آن گرفته شود، عواقب بردتری دارد. حتی از کمک خارجی برای جلوگیری از شرارت حکومت باید استفاده کرد تا گستاختر نشود.”

انتهای متن/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی جلالی تهرانی» از عناصر اپوزیسیونِ تندروی مقیم آمریکا است که در سالهای اخیر به ‌طور مکرر مواضع ضداسلامی و ضدایرانی داشته است. وی که آتئیست و کارشناس ارشد میز ایران در موسسه ضدایرانی و آمریکایی بروکینگز است، ارتباط نزدیکی با عوامل سازمان CIA دارد. …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme