https://telegram.me/empireoflies

کارشناس نظامی آیپک عاشق گروهک منافقین است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پایگاه لابلاگ می‌نویسد: کمیته روابط عمومی آمریکا-اسرائیل (آیپک) بیش از ۲۰ میلیون دلار را برای برهم زدن توافق هسته‌ای دولت اوباما با ایران در نظر گرفته است. اما این بدان معنا نیست که اقدامات آنها به صورت ملایم انجام می‌شود. یکی ار چالشهای اصلی آیپک این است که چهره‌های نظامی بازنشسته‌ معروفی را پیدا کند که مخالف توافق هسته‌ای باشند.

ایران در رسانه ها

در حالی‌که تعداد زیادی از چهره‌های سرشناس نظامی در آمریکا از توافق هسته‌ای غرب با ایران حمایت کرده‌اند، آیپک مجبور است به سراغ کارشناسان دسته سوم یا چهارمی برود که مخالف توافق هسته‌ای هستند.

روز پنج‌شنبه بنیاد شهروندان طرفدار ایران عاری از فناوری هسته‌ای که تحت حمایت مالی آیپک می‌باشد سومین تبلیغ تلویزیونی خود را پخش کرد و برای اولین بار تلاش کرد تا از نظرات دیوید دپوتلا ژنرال بازنشسته ارتش برای مخالفت با توافق هسته‌ای با ایران استفاده نماید.

دپوتلا بارها در مناسبت‌های مختلف از گروهک منافقین که تا سال ۲۰۱۲ جزء فهرست سازمان‌های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا بود حمایت کرده است. در ماه آوریل دپوتلا با امضای نامه‌ای خطاب به کمیته فرعی روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در زمینه تروریسم، عدم‌تکثیر و تجارت از دعوت مریم رجوی سرکرده این گروهک تروریستی برای سخنرانی در این مجلس طرفداری کرد. این ژنرال بازنشسته بارها از قابلیتهای اطلاعاتی این گروهک تجلیل کرده است. باید در نظر داشت که گروهک منافقین گذشته سوال‌برانگیزی در خصوص اطلاعات مطرح شده درباره برنامه هسته‌ای ایران دارد.

در ماه فوریه، یک رسانه جناح‌ راستی در آمریکا ادعایی از جانب این گروهک تروریستی درباره تاسیسات مخفی هسته‌ای ایران منتشر کرد. که بعداً مشخص شد که واقعیت نداشته است. بزرگترین کودتای این گروهک در سال ۲۰۰۲ درباره تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم در نطنز رخ داد.

در حقیقت بنیاد شهروندان طرفدار ایران عاری از توانمندی هسته‌ای از بدو تاسیس بسیار به نظرات این گروهک رجوع کرده است.

اما تحسین قابلیتهای اطلاعاتی گروهک تروریستی منافقین تنها اشتباه دپوتلا در سیاست خارجی نمی‌باشد. وی در ماه آوریل با امضای نامه‌ای از نامه سرگشاده‌ای که تام کاتن خطاب به رهبری ایران نوشته بود حمایت کرد.

اما مطرح شدن چهره‌هایی نظیر دپوتلا در آیپک در حالی رخ می‌دهد که سناتورهای دموکرات بسیاری و همچنین کارشناسان بازنشسته نظامی و منع‌تکثیر از توافق هسته‌ای با ایران حمایت کرده‌اند.

انتهای پیام/مشرق

پایگاه لابلاگ می‌نویسد: کمیته روابط عمومی آمریکا-اسرائیل (آیپک) بیش از ۲۰ میلیون دلار را برای برهم زدن توافق هسته‌ای دولت اوباما با ایران در نظر گرفته است. اما این بدان معنا نیست که اقدامات آنها به صورت ملایم انجام می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme