https://telegram.me/empireoflies

کارشناس من‌وتو: چرا باید جلوی استعمارگری ایستاد؟!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سالهاست که فروش عزت ملی و پذیرفتن ذلت به امری متعارف در رسانه‌های اپوزیسیون تبدیل شده و بهانه‌های مختلف استقلال و آزادی کشورمان از بند سلطه‌گران جهانی را زیرسوال می‌برند و می‌کوشند تا آن را به چالش بکشند و دیاثت سیاسی خود را ثابت کنند.

یکی از این رسانه‌های وطن‌فروش شبکه بدنام «من‌وتو» است که در سالهای اخیر ارتباطش با سرویس‌های جاسوسی غربی بخصوص آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی علنی شده است. در یکی از برنامه‌های اخیر «رو برو» که از این شبکه پخش می‌شود و همواره همراه با مواضع ضدایرانی و آمریکاپسند است، «مازیار مکفی» یکی از کارشناسان همیشگی این شبکه در سخنانی شاذ و وقیحانه با تایید استعمار و سلطه‌گری رژیم آمریکا، گفت: “این زورگویی در تمام دنیا توسط آمریکا اعمال می‌شود ولی چرا فقط ما (ایران) بایستی جلوی آن بایستیم!؟”

باید به این کارشناس وطن‌فروش و افراد مانند او گفت اینکه کشورهای دیگر در برابر استعمارگری و هژمونی آمریکا نمی‌ایستند از ذلت ملی آنان است و اینکه ما داریم از عزت ملی خودمان دفاع می‌کنیم برای شما عجیب و جای پرسش است؟!

البته بیان اینگونه سخنان از عناصر اپوزیسیون و فعالان رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه چندان بعید نیست، زیرا این افراد که برای فعالیت در رسانه‌های بیگانه باید تاییدیه سرویس‌های جاسوسی و امنیتی بیگانه را داشته باشند، برای بدست آوردن آن و نانشان خواسته یا ناخواسته باید در راستای اهداف دشمنان ملت ایران گام بردارند و سخن بگویند.

 

انتهای متن/

سالهاست که فروش عزت ملی و پذیرفتن ذلت به امری متعارف در رسانه‌های اپوزیسیون تبدیل شده و بهانه‌های مختلف استقلال و آزادی کشورمان از بند سلطه‌گران جهانی را زیرسوال می‌برند و می‌کوشند تا آن را به چالش بکشند و دیاثت سیاسی خود را ثابت کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme