https://telegram.me/empireoflies

کارشناس من‌وتو: پول گرفتن از خارجی بد نیست!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تا چندی پیش، مخفی نگه داشتن ارتباط با دولت‌های بیگانه و دریافت پول از آنها برای مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی ایران در بین عناصر و گروه‌های اپوزیسیون رواج داشت. اما به مرور در چند ماه گذشته، مخالفان حکومت ایران، شرم و حیا را کنار گذاشته و به طور علنی به مزدوری و مواجب‌بگیری خود از دولت‌های بیگانه و اکثرا استعماری اعتراف کردند.

چند روز پیش بود که «رکسانا گنجی» دختر وزیر آموزش و پرورش رژیم پهلوی  با افتخار اعلام کرد که تنها گروهک «مجاهدین خلق» (منافقین) نبودند که از آمریکایی‌ها پول می‌گرفتند، بلکه پدرش یعنی «منوچهر گنجی» نیز یکی از عناصر اپوزیسیون بود که در زمان تاسیس گروهی موسوم به «درفش کاویانی» از سازمان CIA ماهانه ۱۴۰ هزار دلار پول گرفته است.

حال در جدیدترین مورد «مازیار مکفی» کارشناس معلوم‌الحال شبکه صهیونیستی «من و تو» در برنامه‌ای در توجیه پول گرفتن از بیگانگان برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی، مدعی شد: “پول گرفتن از کشورهای دیگر در راه مبارزه با نظامی دیکتاتوری جواب می‌دهد و تاکنون موثر واقع شده است … اگر هدف مبارزه با رژیم باشد، پول گرفتن از خارجی‌ها اشکالی ندارد که …”

البته اعتراف عناصر اپوزیسیون به مزدوری و مواجب‌بگیری از دشمنان ملت ایران به اسم مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی، شاید تا چندی پیش عجیب بود و قابل باور نبود، اما پس از افشاگری چند ماه پیش درباره پول گرفتن «مسیح علینژاد» از دولت آمریکا برای تبلیغ علیه حجاب اسلامی، و علنی شدن دریافت بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار توسط «ربع پهلوی» از سعودی‌ها در عوض مبارزه بیشتر به حکومت ایران خیلی هم غیرقابل باور نیست و به نظر می‌رسد مخالفان جمهوری‌اسلامی حیا را خورده و آبرو را قی کرده و مزدور نامیده شدندش برایش مهم نیست.

در ماه‌های اخیر شاهد درگیری و تشدید اختلاف بین گروه‌های اپوزیسیون بر سر گرفتن پولی بیشتر از دولت‌های بیگانه بخصوص آمریکایی‌ها هستیم که در این بین می‌تواند به درگیری لفظی بین «ربع پهلوی» با سرکردگان گروهک منافقین اشاره نمود، همانند لاشخورهایی که بر سر تکه گوشتی با یکدیگر جنگ می‌کنند.

انتهای متن/

تا چندی پیش، مخفی نگه داشتن ارتباط با دولت‌های بیگانه و دریافت پول از آنها برای مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی ایران در بین عناصر و گروه‌های اپوزیسیون رواج داشت. اما به مرور در چند ماه گذشته، مخالفان حکومت ایران، شرم و حیا را کنار گذاشته و به طور علنی به مزدوری و مواجب‌بگیری خود از دولت‌های بیگانه و اکثرا استعماری اعتراف کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. امپراتور دروغ واقعا سر دبیر شرم را قورت داده و حیا را ریده. واقعا باید به شما جایزه دروغ دنیا در این قرن را به شما بدهند.شاعر میگه این قدر دروغ گفتن؟ بود از پس امروز فردایی. قیافه ات دیدنی خواهد بود

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme