https://telegram.me/empireoflies

کارشناس من‌وتو: سردار سلیمانی شایسته دریافت جایزه صلح نوبل است

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «نجاح محمدعلی» کارشناس عراقی شبکه من‌وتو است که به حمایت از مواضع جمهوری‌اسلامی ایران در این شبکه معروف است. البته برخی افراد حضور این کارشناس در شبکه من‌وتو را با این هدف می‌دانند تا به مخاطبین خود القا کنند که تنها عرب‌ها حامی مواضع جمهوری‌اسلامی هستند و نه مردم ایران.

نجاح در بخشی از سخنانش با تقدیر و تشکر از تلاش‌های سردار سلیمانی در راه مبارزه با تروریست در منطقه، با بیان اینه سردار سلیمانی برای مردم کشورهای منطقه بخصوص عراق و سوریه و حتی کشورهایی مانند ونزوئلا فرشته صلح است و نه فقط یک نظامی، گفت: “ایشان مستحق جایزه صلح نوبل است”

وی با اذعان به اینکه بدون تدابیر سردار سلیمانی کشور عراق نمی‌توانست از دست داعش خلاص شود، افزود: “در این کشورها حتی افرادی که به ایران نظر بدی دارند نیز نمی‌توانند منکر نقش مهم سپاه و سردار سلیمانی در مبارزه با داعش شوند.”

این کارشناس مسائل سیاسی با رد تاثیر مثبت کمک‌های هوایی آمریکا در مبارزه ظاهری با داعش، گفت: “نیروهای آمریکایی به جای داعشی‌ها به نیروهای عراقی حمله می‌کرد و از داعشی‌ها حمایت می‌نمود…”

نجاح در پایان با بیان اینکه سردار سلیمانی برای مردم کشورهای منطقه کار کرده است، تصریح کرد که ایرانی‌ها با اجازه دولت مشروع سوریه در این کشور حضور دارند، برخلاف آمریکایی‌ها که اشغالگر هستند.

انتهای متن/

«نجاح محمدعلی» کارشناس عراقی شبکه من‌وتو است که به حمایت از مواضع جمهوری‌اسلامی ایران در این شبکه معروف است. البته برخی افراد حضور این کارشناس در شبکه من‌وتو را با این هدف می‌دانند تا به مخاطبین خود القا کنند که تنها عرب‌ها حامی مواضع جمهوری‌اسلامی هستند و نه مردم ایران.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. چرا از حرف های دیگر کارشناسان چیزی نمیذارید؟
    خاک تو سرتون ک با این همه تشکیلاتتون هزارتا بازدید هم ندارید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme