https://telegram.me/empireoflies

کارشناس «من‌وتو» در تجمع ضدایرانی!! + عکس

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«کاوه آهنگری» یکی از عناصر اپوزیسیون می‌باشد که سالهاست از طرفداران و سرکردگان گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب دموکرات کردستان ایران است. در سالهای اخیر بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه برای حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا از سران این گروهک‌ها در برنامه‌های خود استفاده می‌کنند که «کاوه اهنگری» یکی از این افراد است.

آهنگری در مرداد ماه ۱۳۹۵ در مصاحبه با شبکه دولتی «صدای آمریکا» ضمن حمایت از مشی مسلحانه گروهک حزب دموکرات کردستان، علیه کشورمان ادعاهایی را مطرح نمود. پس از این سخنان ضدایرانی، به‌سرعت این تجزیه‌طلب به یکی از مجری-کارشناسان ثابت شبکه «من و تو» تبدیل شد.

مصاحبه «کاوه آهنگری» با شبکه «صدای آمریکا»

آهنگری در برنامه روبرو شبکه «من و تو» بارها حاضر شده و با وقاحت از رژیم سعودی حمایت کرده، اما مدیران «من و تو» بدون توجه به جریحه‌دار شدن احساسات ایرانیان از سخنان ضدایرانی او، آهنگری را بز هم دعوت کرده‌اند.

«عثمان زرقندی» که با نام جعلی «کاوه آهنگری» در رسانه‌های فارسی‎زبان بیگانه حضور دارد، از دوران نوجوانی با تشکیلات مخفی گروهک موسوم به «حزب دموکرات کردستان ایران» آشنا شد و بارها در عیان و پنهان گفته که یکی از دغدغه‌هایش ایجاد اتحاد در بین گروه‌های تجزیه‌طلب است. وی تاکنون بارها از مشی مسلحانه گروه‌های تجزیه‌طلب حمایت کرده است! اما باز هم گل سر سبد «من و تو» و دیگر رسانه‌های بیگانه است.

اخیراً ویدئویی از «کاوه آهنگری» منتشر شده که نشان می‌دهد او در شهر لندن در جمع تعدادی از عناصر تجزیه‌طلب و ضدایرانی در حمایت از گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب حزب دموکرات کردستان عراق که دستش به خود صدها ایرانی آغشته است، سخنرانی می‌کند. نکته قابل تامل اینست که در این تجمع، علیه تمامیت ارضی ایران شعارهایی مانند «مرگ بر ایران» سر داده می‌شود، اما آهنگری برخلاف آنکه در شبکه «منوتو» مدعیست که تمامیت ارضی ایران حمایت می‌کند، ولی در اینجا اعتراضی نمی‌کند، بلکه از این شعارهای ضدایرانی حمایت نیز می‌نماید.

انتهای متن/

«کاوه آهنگری» یکی از عناصر اپوزیسیون می‌باشد که سالهاست از طرفداران و سرکردگان گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب دموکرات کردستان ایران است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.68 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme