https://telegram.me/empireoflies

کارشناس رادیو فردا: راه آیت‌الله خامنه‌ای راه امام خمینی (ره) است

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، رادیو آمریکایی فردا در جدیدترین برنامه «ساعت ششم» با اجرای “نیوشا بقراطی” سردبیر صهیونیست این رادیو، در برنامه جدید خود با کارشناسی مجید محمدی به موضوع عملکرد امام خمینی و امام خامنه‌ای در دوران رهبری بر جمهوری اسلامی پرداخت.

یکی از روش‌های رسانه‌های ضدانقلاب و بیگانه برای تضعیف جمهوری اسلامی و رهبری انقلاب اسلامی نسبت دادن مشکلات و نقاط ضعف موجود در کشور ناشی از عملکرد نامناسب برخی مسئولان و حتی معضلات ناشی از تحریم‌های کشورهای بیگانه به رهبری انقلاب است.

رادیو فردا که به اعتراف سردبیر آن توسط دولت آمریکا تامین مالی می‌شود، در این برنامه سعی کرد عملکرد ۳۶ ساله رهبری در جمهوری اسلامی را بی‌فایده و منفی جلوه دهد. این رادیو که یکی از اهدافش تضعیف جایگاه رهبری و عملکرد نظام جمهوری اسلامی است، برای رسیدن به هدف خود به موضوعات مانند جنگ ایران وعراق تکیه کرد. کارشناس این برنامه با ادعای اینکه ایران پس از فتح خرمشهر در سال ۱۳۶۱ به خواست عراق برای پایان جنگ پاسخ منفی داد و بر طبل جنگ‌افروزی کوبید، حتی به این موضوع ساده اشاره نکرد که در آن دوران بخش‌های عمده‌ای از خاک ایران در غرب کشور در دست ارتش بعث عراق بود. این آقای کارشناس حتی به این مسئله اشاره نکرد که پایان جنگ در آن مقطع یا به معنای از دست دادن بخش‌هایی از استان‌هایی مانند ایلام، کردستان، خوزستان و … و یا اینکه حداقل به معنای رسمیت بخشیدن به تجاوز اشغالگر بود.

مجید محمدی کارشناس همیشگی رادیو فردا با آنکه سعی کرد با کمک مجری برنامه مذکور عملکرد امام خامنه‌ای در مدت رهبری ایشان را دارای نقاط ضعف و مشکلات بسیاری جلوه دهد اما نتوانست این حقیقت را مخفی کند که امام خامنه‌ای راه امام خمینی (ره) را ادامه می‌دهد و اعتراف کرد که تفکرات آیت‌الله خامنه‌ای به تفکرات امام خمینی (ره) نزدیکی بسیاری دارد.

سردبیر رادیو فردا حامی جنبش سبز شد

در ادامه این برنامه «ساعت ششم» جوانی به نام حامد از ایران بر روی خط رادیو فردا آمد. حامد با بیان اینکه حتی بسیاری از رهبران کشورهای غربی به مدیریت و تدبیر آیت‌الله خامنه‌ای اعتراف کرده‌اند، عملکرد رهبری در جمهوری اسلامی را خوب عنوان کرد. نیوشا بقراطی مجری این برنامه که از سخنان حامد ناراحت شده بود گفت: آیا در داخل ایران نیز ایشان را قبول دارند؟! حامد تاکید کرد: در داخل کشور نیز همه احترام بسیاری برای آیت‌الله خامنه‌ای قائل هستند. البته ممکن است هر فردی منتقد یا مخالفانی داشته باشد که این تعداد حداکثر به چند میلیون نفر می‌رسد. نیوشا بقراطی که عصبانیت از صدای او مشخص بود گفت: این سخن شماست و نمی‌توان آن را ثابت کرد! حامد گفت: آقای بقراطی! حماسه ۹ دی این موضوع (که تعداد حامیان جمهوری اسلامی بسیار بیشتر از مخالفان است) را ثابت کرد. سردبیر رادیو فردا که تا اینجا سعی می‌کرد بی‌طرفی خود را در ظاهر حفظ کند در قالب یک حامی جنبش سبز ظاهر شد و گفت: اگر شما ۹ دی را مثال می‌زنید پس تظاهرات جنبش سبز را هم بگویید!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme