https://telegram.me/empireoflies

کارشناسان بی‌بی‌سی فارسی این شبکه را تحریم کردند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها در محافل خبری و به خصوص رسانه‌های ضدانقلاب خبر حمله نظامی آمریکا به ایران بیش از پیش به چشم می‌خورد.

در این میان بودند افراد و رسانه‌هایی که با ذوق و شوق فراوان بر طبل توخالی این عملیات روانی کوبیدند.

همچنین وطن‌فروشی آشکار BBC در همراهی با جنگ روانی مقامات آمریکایی و القای دروغین خطر جنگ با هدف بی‌‌ثبات سازی بازار اقتصادی ایران، باعث شد تا حتی صدای کارشناسان این شبکه هم درآید و از قطع همکاری خود با بنگاه خبرپراکنی بریتانیا خبر دهند.

احسان سلطانی یکی از کارشناسان بی‌بی‌سی بود که در اعتراض حمایت شبکه بی‌بی‌سی فارسی برای حمله نظامی آمریکا به ایران، نوشت: “مادامی که برخی کارمندان این شبکه با وقاحت تمام مشغول عادی‌سازی زمینه‌های تجاوز نظامی به ایران هستند، دیگر در این شبکه کلمه‌ای حرف نخواهم زد. ایران و تمامیت ارضی آن خط قرمز ماست.”

این پایان ماجرا نبود و یکی دیگر از کارشناسان این شبکه به نام سهیل جان‌نثاری در صفحه فیس‌بوک خود خبر از عدم پاسخگویی خود به این شبکه داد.

وی نوشت: “حدود یک ساعت پیش از بی‌بی‌سی تماس گرفتن برای مصاحبه درباره‌ی فشارهای آمریکا و صحبت‌های این چند روز. دعوت رو رد کردم و گفتم «حرفی ندارم بزنم». این دروغه. البته که حرف برای زدن هست، ولی ترجیح دادم صحبتی نکنم.

مشخصه که چرا با من تماس گرفته‌ن. بی‌بی‌سی در کنار تریبون دادن به هوادارهای ترامپ و رفقا و کلاً هواداران تحریم و حمله به ایران سعی می‌کنه کسانی رو هم بیاره که موضع مخالف داشته باشن. نقش من اینه که با دفاع از موضع ایران این تصویر رو ایجاد کنم که شبکه به همه تریبون میده.

رویه‌های یک‌سویه و جانبدارانه کارمندان شبکه‌هایی نظیر بی‌بی‌سی فارسی علیه ملت ایران با طعم وطن‌فروشی سبب شده تا بارها شاهد این‌گونه تحریم‌ها از سوی افراد و کارشناسان مختلف باشیم و البته این پایان ماجرا نخواهد بود.

انتهای پیام/

این روزها در محافل خبری و به خصوص رسانه‌های ضدانقلاب خبر حمله نظامی آمریکا به ایران بیش از پیش به چشم می‌خورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.45 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme