https://telegram.me/empireoflies

کارتر: ایران قدرتمند است متحدان ما روی ابرها راه می‌روند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وزیر دفاع آمریکا با اظهار نگرانی نسبت به قدرت نظامی زمینی ایران، تلویحاً متحدان مرتجع خود در منطقه را بی‌عرضه خطاب کرد.

اشتون‌ کارتر در مصاحبه با نشریه آتلانتیک گفت: «اگر شما می‌خواهید در مورد دلیل نفوذ ایرانی‌ها بدانید باید بگویم که ایرانی‌ها داخل در بازی و روی زمین هستند و دلیل این نفوذ، حضور زمینی ایران است، ما از این موضوع خشنود نیستیم.

وی به فعالیت‌های نظامی ایران در سوریه، عراق، لبنان و یمن اشاره کرد و گفت: ما از این موضوع خشنود نیستیم که آنها حضور زمینی دارند. این گونه به نظر می‌رسد که کشورهای عرب حوزه خلیج فارس حضور زمینی ندارند و سه هزار پا در آسمان هستند.

وی می‌افزاید: به نظر می‌رسد اعراب بیشتر به دنبال در اختیار گرفتن جنگنده‌های پیشرفته به جای ایجاد نیروهای عملیاتی زمینی ویژه هستند تلاش می‌کنیم این مسئله را برای کشورهای عرب حوزه خلیج فارس آشکار کنیم. البته برخی از آنها مانند امارات این مسئله را درک کرده‌اند که دلیل نداشتن نفوذ آنها در منطقه نداشتن نیروی زمینی است و آنها (اعراب) بیشتر به دنبال جذب جنگنده‌های پیشرفته بودند.

کارتر خاطرنشان کرد: اعراب در اختیار گرفتن جنگنده‌های آخرین سیستم و پیشرفته را به کار جدی آموزش نیروهای زمینی و نیروهای عملیات ویژه ترجیح می‌دهند.

وزیر دفاع آمریکا تصریح کرد: «اعراب از ما به دلیل نداشتن نفوذشان در منطقه گلایه می‌کنند اما باید به آنها گفت که شما در بازی نیستید. باید در منطقه در بازی قرار بگیرید.

انتهای پیام/کیهان

وزیر دفاع آمریکا با اظهار نگرانی نسبت به قدرت نظامی زمینی ایران، تلویحاً متحدان مرتجع خود در منطقه را بی‌عرضه خطاب کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme