https://telegram.me/empireoflies

کاربران یوتیوب فیلم مجیدی را دوباره آپلود کردند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت یوتیوب در اقدامی مغرضانه کانال رسمی فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» را که در مدت کوتاهی با استقبال چشمگیر مخاطبان خارجی روبه‌رو شده بود، حذف کرد اما کاربران دوباره فیلم را آپلود کردند.

سایت یوتیوب که مسئولانش بارها به بهانه حمایت از آزادی بیان اقدام به بارگذاری فیلم‌های توهین‌آمیزی نسبت به برخی معتقدات بیش از یک میلیارد مسلمان کرده، کانال رسمی فیلم محمد رسول‌الله(ص) را که در مدت کوتاهی مورد استقبال چشمگیر و قابل توجه مخاطبان و کاربران خارجی روبه‌رو شده بود، حذف کرد. هرچند این اقدام خصمانه و کاملاً سیاسی و هدفمند یوتیوب موجب گردید این فیلم توسط برخی کاربران در کانال‌های مختلف این سایت دوباره آپلود شود و بنابر اعلام برخی رسانه‌ها هر لحظه بر تعداد بازدیدکنندگان این فیلم در کانال‌های مختلف یوتیوب افزوده می‌شود. تناقضات این سایت ویدئویی وقتی بیشتر نمایان می‌شود که گروه‌های تروریستی مختلفی از جمله گروه تروریستی داعش که با حمایت‌های همه جانبه کشورهای غربی مشغول کشتار مسلمانان بی‌گناه و شهروندان بی‌دفاع کشورهای سوریه و عراق هستند، به راحتی و بدون کمترین مشکلی می‌توانند فیلم‌هایی که از لحظات وحشی‌گری و کشتار مردم بی‌دفاع ضبط کرده‌اند را در این سایت آپلود و بارگذاری کنند.

مسئله قابل تأمل دیگر درباره سایت یوتیوب و دروغ مسئولان آن در رابطه با حمایت از آزادی بیان و ابراز عقیده اینکه بسیاری از ویدئوهایی که در آنها مسلمانان مورد هجمه و تخاصم قرار گرفته و انواع و اقسام توهین‌ها به مقدسات، پیامبر اعظم(ص) و باورهای مذهبی آنها داده می‌شود به راحتی و به وفور بارگذاری می‌گردد. نکته‌ای که در رابطه با این تریلر کوتاه گفته و تأیید شده اینکه تیزر رسمی فیلم محمد رسول‌الله(ص) در مدت کمتر از یک ماه که از آغاز تبلیغات رسمی و عمومی آن می‌گذرد، بیش از نیم میلیون بار مورد بازدید کاربران یوتیوب قرار گرفته است. نکته جالب‌تر اینکه در میان صدها هزار بیننده تریلر تبلیغی این فیلم، هزاران کاربر خارجی از کشورهایی مانند امریکا، استرالیا، انگلستان با گذاشتن کامنت‌هایی متنوع خواستار اکران این فیلم در کشورهایشان شده‌اند.

انتهای پیام/جوان

سایت یوتیوب در اقدامی مغرضانه کانال رسمی فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» را که در مدت کوتاهی با استقبال چشمگیر مخاطبان خارجی روبه‌رو شده بود، حذف کرد اما کاربران دوباره فیلم را آپلود کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme