https://telegram.me/empireoflies

چیزی که فخرآور و ربع ندارند!!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: طی روزهای اخیر انتشار تصاویری از اسارت و شهادت شهید «محسن حججی»، بازتاب بسیاری در رسانه‌ها داشته و بخصوص شبکه‌های اجتماعی پر از تصاویر این شهید شده است.

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی با رویکردهای سیاسی مختلف به شهادت «محسن حججی» واکنش نشان داده و ابراز همدردی کرده و در وصف این شهید بزرگوار مطالب مختلفی نوشته و منتشر کردند.

در بین سیل همدردی مردم ایران با خانواده این شهید، برخی از عناصر اپوزیسیون هم که نمی‌خواستند از مردم بیش از این عقب بیفتند، به شهادت شهید حججی واکنش نشان داده و با ادبیات خودشان از این اتفاق دردناک ابراز ناراحتی کردند. یکی از عناصر اپوزیسیون به نام «امید دانا» در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “به یاد محسن حججی که بدون ترس زیر تیغ داش رفت و برای ما ایرانیان باعث غرور شد. پای خون جانباختگان ایران شوخی ندارم و خط قرمز اینجانب می‌باشد …”

«امید دانا» نسبت به شهادت شهید حججی ابراز همدردی کرد و نشان داد که اگر دین ندارد، حداقل کمی انسانیت دارد، اما بسیاری دیگر از عناصر ضدانقلاب و اپوزیسیون حتی به‌اندازه «امید دانا» هم شرف نداشتند در برابر خبر شهادت شهید حججی سکوت کردند.

یکی از این عناصر اپوزیسیون «ربع پهلوی» فرزند منتسب به شاه مخلوع و داعیه‌دار سلطنت بر ایران است. وی که چند روز پیش از شرکت‌کردن چند فوتبالیست ایرانی در مسابقه‌ای با حریف اسرائیلی خوشحال شده و سریعاً از این اقدام تقدیر کرده و از رژیم صهیونیستی حمایت نموده بود، اما با گذشت چندین روز از انتشار خبر شهادت شهید «محسن حججی» به عنوان یکی از حافظان امنیت و آرامش کشورمان، سر خود را مانند کبک در برف کرد و لال شد و چیزی نگفت.

در بین عناصر اپوزیسیون افرادی مانند «امیرعباس فخرآور» هم زیاد هستند که نه‌تنها از انتشار خبر شهادت شهید حججی و دیگر مدافعان حرم و ایران ناراحت نشدند، بلکه علناً ابراز خوشنودی کردند و این شهدا را «تروریست» و «آدم‌کش» خطاب کردند و بیش از پیش وابستگی خود را به حامیان تروریست‌های داعشی و دشمنان ملت ایران هویدا کنند.

ابکاش! افرادی مانند «ربع پهلوی» و «امیرعباس فخرآور» اگر دین ندارند حداقل انسانیت و شرف داشتند و از شهادت هموطن خود خوشنود نمی‌شدند. هرچند که از عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب که به‌طور رسمی یا مخفی در اختیار دشمنان ملت ایران هستند، انتظاری بیش از این نیست و طلب کردن انسانیت و شرف از آنها، عملی بیهوده است.

 

انتهای متن/

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی با رویکردهای سیاسی مختلف به شهادت «محسن حججی» واکنش نشان داده و ابراز همدردی کرده و در وصف این شهید بزرگوار مطالب مختلفی نوشته و منتشر کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme