https://telegram.me/empireoflies

چگونه افراد از پاچه‌خوار پهلوی به تفاله شورای ملی تبدیل می‌شوند!؟

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، همایون نادری‌فر متولد ۱۳۵۳، عضو سابق شورای مرکزی حزب همبستگی استان آذربایجان غربی، دبیر سابق حزب مردم‌سالاری استان آذربایجان غربی و سرپرست سابق برخی از نشریات زنجیره‌ای جریان اصلاحات مانند اعتماد، همبستگی و مردم‌سالاری در استان آذربایجان غربی بود. وی که همواره تندروی را سرلوحه فعالیت‌هایش قرار داده از یک اصلاح‌طلب تندرو تبدیل به یک سلطنت‌طلب تندرو می‌شود.

نادری‌فر از اخراجی‌های شورای ملی به ریاست ربع پهلوی و مشاورین او یعنی رضا پیرزاده و نازیلا گلستان است. او در ابتدا آنچنان در جریانات ضدانقلاب و هواداران ربع پهلوی ذوب شد که در مقالاتش کلمه به کلمه در ستایش ربع پهلوی می‌نوشت و او را با نادرشاه افشار مقایسه و کوروش زمان خطاب می‌کرد!

ستایش-ربع-پهلوی-توسط-همایون-نادری‌فر

نامه فدایت‌شوم “همایون نادری‌فر” خطاب به ربع پهلوی.

همایون نادری‌فر که در ابتدا به گفته خودش و پیش از ورود به جمع مخالفین نظام جمهوری اسلامی تصوری باطل از آنها در ذهن خود داشته، در یکی از مقالاتش چنین می‌نویسد:

… وقتی ایران بودم تصورم از اپوزوسیون و نیروهای مخالف جمهوری اسلامی طور دیگری بود و همیشه این جمع را افرادی باسواد و دارای شعور سیاسی بالا ، میهن‌پرست و مبارز و البته با دیدگاه‌های مختلف سیاسی می‌دانستم و به آزادی و امکاناتشان برای فعالیت غبطه می‌خوردم …

نادری‌فر که پس از قرار گرفتم در بین این جمع باسواد و مبارز ، گویی نظرش ۱۸۰ درجه برگشته ، ادامه می‌دهد:

… ولی در طول دوسال گذشته که به اجبار میهنم را ترک کردم ، شاهد مناظر نه چندان دلچسبی از افراد گروه‌های رنگارنگ بودم …

همایون نادری‌فر طی حضور کوتاه مدتش در بین دشمنان ملت ایران آنچنان به چاپلوسی و تمجید از ربع پهلوی می‌پردازد که گوی سبقت را از سابقه‌داران این عرصه می‌رباید. او حتی در این بین با افرادی مانند اسماعیل نوری‌علاء نیز دچار درگیری می‌شود. به طوری که در نام‌ه‍ای خطاب به وی می‌نویسد:

همایون-نادری‌فر-ربع-پهلویهمانطور که در نامه نادری‌فر خطاب به نوری‌علاء نیز مشهود است، وی در پاسخ به کسانی که کوچکترین انتقادی به شورای ملیِ ربع پهلوی داشته‌اند با شدیدترین الفاظ آنها را مورد نکوهش قرار داده و سعی کرده آنها را به نوعی از دور خارج کند. از آنجا که در بین اپوزسیون جمهوری اسلامی همواره منافع شخصی حرف نخست را می‌زند، نادری‌فر نیز گرفتار میدان رقابت در این عرصه شد و در برابر باندهای مقابل تبدیل به تُفاله شورای ملی می‌شود.

حلقه نخست اطرافیان ربع پهلوی که شامل افرادی همچون نازیلا گلستان، رضا پیرزاده و تعدادی دیگری از به اصطلاح جریان سبزهاست، پیش از برگزاری مجمع شورای ملی در تورونتو شروع به تصفیه اعضایی که جایگاه آنها را تهدید کرده می‌نمایند و از جمله همایون نادری‌فر را از رای اولی بودن در شورا، تبدیل به مهره سوخته ربع پهلوی می‌کنند!

فردی که در ابتدا ربع پهلوی را “تنها امید نجات” خواند و او را “کوروش زمان” نامید، اکنون حکم پرتغالی را دارد که آبش گرفته شده و اکنون زباله‌دانیِ اپوزوسیون آماده در آغوش کشیدن تفاله آن است. نادری‌فر در مطلب تازه خود چنین ابراز پشمانی می‌کند که در ذیل مشاهده می‌نمایید:

نامه-همایون-نادری‌فر

آری ، این انتهای راه تمامی فریب‌خوردگان استکبار جهانی و ایادیش است که با نیرنگ و ظاهرسازی ۳۶ سال سعی در ایجاد تصویری تاریک و نامطلوب از زندگی ملت ایران زیر سایه نظام جمهوری اسلامی را دارند. مدعیان دروغین حقوق بشر که با مجازات یک متجاوز به عنف و قاتل آنچنان فریادشان گوش فلک را پر می‌کند، تو گویی چشم ندارند تا ببیند امروز کودکان مظلوم و بی‌دفاع فلسطینی در زیر شنیِ تانک‌های اسراییلی استخوان خرد می‌کنند و جان می‌دهند. اما مبادا روزی ناخن یک صهیونیست در آن سوی دنیا ترک بردارد و آن زمان تمامی پیکره استکبار جهانی به صدا در می‌آید که “بشتابید حقوق بشر نقص شد”.

شاید امروز برای همایون نادری‌فر تلخ تر از هر موضوعی، یادآوری اعمال گذشته وی توسط سایر فریب‌خوردگان این راه باشد. نمونه‌هایی از این واکنش‌ها در ذیل آمده است:

مه‌لقا-فخرآور-همایون-نادری‌فر نظرات-همایون-نادری‌فر

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme