https://telegram.me/empireoflies

چک افسری فرمانده ارتش به ضدانقلاب و تفرقه‌افکنان داخلی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دیروز در مراسم روز پاسدار در سازمان بسیج فرمانده ارتش هم حضور داشت.

امیر سرلشکر موسوی در خصوص اتحاد سپاه و ارتش و هم افزایی این دو بازوی فولادین انقلاب اسلامی گفت:” یکی از توفیقات و افتخارات این سرباز این است که سال‌هاست که خداوند توفیق داده که عضویت بسیج را دارم و هر سال که به شهرستان می‌روم پایگاه محله، وظایف بنده را طلب می‌کند و بابت آن توضیح می‌دهم.
وی ادامه داد: خواست قلبی بنده این است و چندین بار هم قبل از اینکه فرمانده ارتش بشوم گفتم اگر از خودم بپرسید که دوست داری چه مسئولیتی داشته باشی، می‌گویم دوست دارم جانشین فرمانده بسیج باشم. همیشه گفته‌ام اگر لباس ارتش را کنار بگذارم می‌روم و در پایگاه بسیج محله خود خدمت می‌کنم.

وی ادامه داد: این حضور، حضوری نمادین برای پاسخگویی به این حرکات است و همچنین پاسخ به کسانی که با حرف خود، مسیر دشمنان را پی می‌گیرند.
سرلشکر موسوی همچنین گفت: دشمن باید دشمنی کند و از او انتظار دیگری نمی‌رود. از روز اول انقلاب، همواره خط مقدم مبارزه با دشمنان انقلاب، سپاه بوده و معلوم است که باید علیه آن موضع بگیرند.
وی با بیان اینکه قضاوت‌اشتباه دیگر این است که سپاه را با ارتش‌های معمول دنیا مقایسه می‌کنند، تصریح کرد: سپاه، یک ارتش دیگر نیست، بلکه همانطور که از نام آن برمی‌آید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و وظیفه پاسداری از انقلاب را دارد.
فرمانده ارتش در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز نوع تهدیدات متفاوت و چندجانبه شده است تصریح کرد: سپاه بنا به وظیفه‌اش باید در مقابل تهدیدات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و… ایستادگی کند. اینکه کسی بگوید سپاه چرا وارد این عرصه‌ها می‌شود، یا متوجه نمی‌شود یا نمی‌خواهد متوجه شود.
سرلشکر موسوی با بیان اینکه سقف ۲۵ سال برای نابودی رژیم صهیونیستی قطعی است، تصریح کرد: اما این به آن معنا نیست که سپاه پاسداران از مرزها خارج نشود و به سوی دشمن حمله نکند.وی تاکید کرد: ارتش دست از دست سپاه بیرون نخواهد آورد تا نظام استکباری فرو ریزد و رژیم صهیونیستی از بین رود.

این سخنان کوبنده ظاهرا باب میل دشمنان و ضد انقلاب خارجی و داخلی نبوده و از دیروز با شنیده این سخنان مدام این فرمانده ارتش را مورد شماتت قرار داده اند و با این که مدام ارتش را تا قبل از این در مقابل سپاه قرار می دادند با سخنان دیروز فرمانده ارتش هم اکنون به ارتش انقلابی ایران تاخته اند و این سخنان را ناشی از عدم عزت نفس و خود کمبینی ارتش در مقابل سپاه می دانند!!!

مثلا چند نفر از اذناب بی بی سی فارسی و تحلیل گران این شبکه که از سالیان پیش با نفوذ در برخی از ارکان داخلی همگام با فضا سازی رسانه ای در غرب در پی اختلاف انگیزی در میان نیروهای نظامی هستند از همه بیشتر از این سخنان به خشم آمده اند و خشم خود را نیز پنهان نکرده اند.

برخی از ضد انقلاب هم سعی داشتند این سخنان را خطاب به مقامات عالی نظام بدانند که تیر آنها هم به سنگ خورد چرا که سخنان دیروز فرمانده ارتش در خطاب مستقیم به ضد انقلاب و نفوذی های داخلی بود که سعی دارند خط تفرقه و نفاق را با سخنان منافقانه خود در بین نیروهای انقلابی فعال کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme