https://telegram.me/empireoflies

چوب دو سر نجسی به نام نوری‌زاد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق و اپوزسیون امروز، فردی است که با وجود سوابق به ظاهر انقلابی در دهه ۶۰ و ۷۰، توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترم به شیطان‌پرستان»، همدردی انقلابی‌نمای سابق با «شارلی ابدو»، «تبرئه جنایات منافقین»، «حمایت از فرقه ضاله بهائیت»، «قدردانی از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … را در کارنامه سیاه خود دارد.

نوری‌زاد که روزی به عنوان فردی انقلابی خود را معروف کرده بود، در سالهای اخیر بخصوص پس از فتنه ۸۸ از آن طرف بام افتاد و به باورها و ارزش‌های دینی خود نیز پشت نمود. وی در سالهای اخیر با انجام اقداماتی تندروانه سعی کرده خود را مطرح نماید و توجه گروه‌های اپوزیسیون خارج‌نشین را به خود جلب کرده و به‌عنوان یکی از سران اپوزیسیون معرفی نماید، تمام نقشه‌های نوری‌زاد با بی‌محلی مردم با شکست مواجه و اقداماتش ناکام ماند.

چند سال پیش پس از آنکه «محمد نوری‌زاد» فهمید دیگر هر کاری بکند و هر نامه‌ای علیه جمهوری اسلامی بنویسد، کسی او را دستگیر نمی‌کند، تصمیم گرفت روپوشی سفید به تن کند و در نوشته روی آن به دستگاه‌های انقلابی و انتظامی توهین کند و اتهام بزند. دستگاه‌های انتظامی جمهوری اسلامی چند بار نوری‌زاد را موقتاً بازداشت و سپس آزاد کردند. حتی چند سال پیش حکم محکومیتش به ۳.۵ سال زندان نیز صادر شد، اما ناگهان اتفاقی غیرمترقبه همه معادلات وی را بهم زد و آن این بود که دیگر دستگیر نمی‌شد.

این انقلابی‌نمای سابق و اپوزسیون امروز، این روزها هم به سختی تلاش می‌کند کاری انجام دهد تا توسط نیروهای انتظامی و امنیتی ایران دستگیر و زندانی شود تا به تیتر نخست رسانه‌های ضدانقلاب تبدیل شود.

نوری‌زاد چند روز پیش پس از آنکه در تجمعی غیرقانونی مقابل مجلس شورای اسلامی به بهانه حمایت از حقوق ایران دریای خزر به‌همراه چند نفر دیگر بازداشت شد، اما برخلاف نفرات دیگر سریعا آزاد گردید تا انتقادات به سوی او روانه شود.

وی همچنان در بین نیروهای انقلابی و ضدانقلاب همانند «چوب دو سر نجس» شده است. هنوز بسیاری از ضدانقلاب و اپوزسیون داخل و خارج کشور نسبت به عملکرد نوری‌زاد تردید بسیاری دارند و بسیاری از آنها او را عامل جمهوری اسلامی‌می‌دانند که با اعمال خود به دنبال انحراف اپوزسیون به سمت و سویی است که جمهوری اسلامی می‌خواهد. اتفاق اخیر و آزادی سریع او برخلاف دیگر افراد بازداشت شده، بار دیگر بر شک و گمان‌ها درباره او افزوده و نامبرده را به حاشیه رانده است.

انتهای پیام/

«محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق و اپوزسیون امروز، فردی است که با وجود سوابق به ظاهر انقلابی در دهه ۶۰ و ۷۰، توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترم به شیطان‌پرستان»، همدردی انقلابی‌نمای سابق با «شارلی ابدو»، «تبرئه جنایات منافقین»، «حمایت از فرقه ضاله بهائیت»، «قدردانی از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … را در کارنامه سیاه خود دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme