https://telegram.me/empireoflies

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟ (۱)

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته نامه‌ای از طرفی گروهی از عناصر اپوزیسیون فراری و خارج‌نشین به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا درباره افزایش تحریم ملت ایران نوشته و منتشر شد که بازتاب زیادی در بین افکار عمومی مردم ایران داشت و بیش از همیشه خباثت و خیانت عناصر ضدانقلاب را هویدا نمود.

تعداد ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های ضد انقلاب از جمله افرادی مانند «احمد باطبی»، «شایان آریا»، «یوحنا نجدی»، «شای خطیری»، «سیاوش صفوی»، «شهرزاد کریمی»، «مجید محمدی»، «امیرحسین اعتمادی» و … ، با امضا و ارسال نامه‌ای برای رئیس جمهور آینده آمریکا با بیشرمی و وقاحت تمام، جمهوری اسلامی را هم ردیف گروهک تروریستی داعش قرار داده و با متهم کردن ایران به نقش داشتن در برخی عملیات‌های تروریستی در اروپا، کشورمان را عامل و ریشه تروریست‌ها در منطقه معرفی کردند و از رئیس آینده کاخ سفید درخواست کرده‌اند که با اعمال تحریم‌های شدیدتر علیه ایران اسلامی، فضایی را ایجاد کنند تا بتوانند با عقده‌گشایی، خشم خود در قبال نظام جمهوری اسلامی ابراز کنند.

گویا «میرزا آقاخان نوری» از خاک برخاسته باشد و روح خیانت و وطن‌فروشی را در روح این جماعت دمیده باشد؛ یا «حاج ابراهیم خان کلانتر» به آن‌ها خیانتکاری را الهام کرده باشد، یا روح «خالو قربان خائن» در کالبدشان حلول کرده باشد یا دریوزگی از خارجی را از «فضل‌ا… زاهدی» آموخته باشند یا … هرچه هست، وطن‌فروشی در جماعت مذکور به حد اکمال رسیده که تحریم کشور خود را از سردمدار آتی آمریکا تمنا می‌کنند و ترامپ را می‌خوانند تا با هرچه در توان دارد و هر ابزاری که در دست دارد، جلوی ایران را در منطقه بگیرد!

در ذیل و شماره‌های بعدی، به بررسی جزئی سوابق هر یک از امضاکنندگان نامه خائنانه به ترامپ می‌پردازیم:

۱– «اشکان یزدچی» از بازداشت شدگان حوادث عاشورای سال ٨٨ است که حدود پنج هفته در بازداشت بند ٢۴۰ زندان اوین و دو هفته دربند قرنطینه اندرزگاه هفت آن زندان در بازداشت موقت و به سه سال حبس محکوم شده بود و نهایتا مجازاتش با رافت اسلامی دستگاه قضایی تنها به پنج سال حبس تعلیقی کاهش یافت.

چند سال پیش، در حالی که خیل عظیمی از هنرمندان و اندیشمندان کشورمان از اقدام ضدملی و خیانت‌آمیز «محسن مخملباف» در سفر به سرزمین‌های اشغالی اعلام انزجار کردند، یزدچی هم از افرادی بود که از این اقدام حمایت کرد.

همچنین «اشکان یزدچی» به حمایت از فرقه ضاله بهاییت و همجنس‌بازان پرداخته و از رژیم غاصب صهیونیستی نیز حمایت کرده است. وی همچنین یکی از افرادیست که اطلاعات دروغ درباره وضعیت حقوق‌بشر در ایران را به گزارشگر پیشین سازمان ملل در امور ایران می‌داد و حتی در جایی با حمایت از «احمد شهید» و توهین به مقامات ایرانی گفت: “شاید بعضی از دوستان و حتی سخنگوی وزارت امورخارجه دولت تبخیر و فریب و قوه قضاییه نظام مقدس این را نمی‌دانند که دکتر احمد شهید، گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران ، حق الزحمه‌ای برای فعالیت‌هایشان دریافت نمی‌کنند(!!) البته ما هم نمی‌دانستیم. خانم شادی صدر (دلال حقوق زنان) اولین بار این موضوع را مطرح کردند. تبریک بابت تمدید ماموریت یکساله مجدد ایشان …”

یزدچی از فعالان اپوزیسیون در خارج از کشور بود و به بهانه‌های مختلف مانند مرگ «ستار بهشتی» به سیاه‌نمایی علیه کشورمان در برابر دیدگان مردم دیگر کشورها می‌پرداخت و می‌پردازد.

«اشکان یزدچی» در کنار «احمد شهید»

۲– «سلمان سیما» اهل زنجان، در سال ۸۸ دانشجوی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی و عضو سازمان دانش‌آموختگان ایران (ادوار تحکیم وحدت) بود. وی در جریان ناآرامی‌های سالروز انتخابات در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۸۹ در خیابان انقلاب تهران به دلیل اغتشاش و تخریب اموال عمومی بازداشت. وی پیشتر در آبان ماه ۱۳۸۸ هم به دلیل اقدامات خرابکارانه و ایجاد ناآرامی در جامعه، دستگیر شده بود و حدود ۱۰۰ روز در بازداشت بسر برد و نهایتاً از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به شش سال حبس تعزیری محکوم شده بود.

«سلمان سیما» در راهپیمایی همجنسبازان

اقدامات غیرقانونی «سلمان سیما» به حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ ختم نمی‌شود، بلکه او در تیر ماه ۱۳۸۷ هم توسط نیروهای امنیتی به دلیل فعالیت علیه نظام و ارتباط به عناصر خارج‌نشین دستگیر و حدود ۴۰ روز در اوین بود.

وی که مورد بخشش و تخفیف جرم دستگاه قضایی ایران قرار گرفته بود، از مجازات‌های ناشی از اقدامات خلاف قانون خود درس عبرت نگرفت و پس از فرار از ایران، مدتی در ترکیه حضور داشت و سپس به ایالات متحده رفت و با کمک دستگاه امنیتی آمریکا در دانشگاه «York» تحصیل کرد و پس از رفتن به شهر «آنتوریو» در کانادا، به فعالیت‌های ضدانقلابی و ضدایرانی خود ادامه داد.

«سلمان سیما» که سابقه حمایت از رژیم صهیونیستی و همجنس‌بازان را دارد، تاکنون چندین بار حمایت خود از تحریم ملت ایران را ابراز کرده و دیگر عناصر اپوزیسیون را نیز به حمایت از تحریم‌ها ترقیب نموده است.

«سلمان سیما» در کنار «پیتر مک‌کی» وزیر دفاع کانادا

۳– «یوحنا نجدی» اصالتا اهل شهر لاهیجان و فرزند «بیژن نجدی» نویسنده و شاعر است. نجدی سال ۱۳۸۲ برای تحصیل در رشته برق وارد دانشگاه آزاد لاهیجان شد، اما از آن زمان فعالیت‌های غیرقانونی و ارتباط با عناصر ضدانقلاب را آغاز کرد.

نجدی که از حامیان فتنه ۸۸ بود و با برخی روزنامه‌های داخلی همکاری می‌کرد، پس از فرار به کشورهای غربی، شرایط تحصیل در رشته «علوم سیاسی» را بدست آورد و از آن زمان فعالیت‌های علیه نظام اسلامی را افزایش داد.

وی که مسئول واحد سیاسی گروهک موسوم به «دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال ایران» است، سابقه همکاری با رسانه‌های وابسته به اپوزیسیون و دستگاه‌های امنیتی غربی مانند «روزآنلاین» و «رادیو زمانه» را است. او اکنون در شهر لایپزیک آلمان زندگی می‌کند.

«یوحنا نجدی»

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته نامه‌ای از طرفی گروهی از عناصر اپوزیسیون فراری و خارج‌نشین به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا درباره افزایش تحریم ملت ایران نوشته و منتشر شد که بازتاب زیادی در بین افکار عمومی مردم ایران داشت و بیش از همیشه خباثت و …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme