https://telegram.me/empireoflies

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۱۰)

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزهای پایانی سال ۲۰۱۶ میلادی بود که جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین، طی نامه‌ای خائنانه به «دونالد ترامپ»، از رئیس جمهور آمریکا خواستند تا تحریم‌های ملت ایران تشدید شود.

تعداد ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های ضد انقلاب از جمله افرادی مانند «احمد باطبی»، «شایان آریا»، «یوحنا نجدی»، «شای خطیری»، «سیاوش صفوی»، «شهرزاد کریمی»، «مجید محمدی»، «امیرحسین اعتمادی» و … ، با امضا و ارسال نامه‌ای برای ترامپ با بیشرمی و وقاحت تمام، جمهوری اسلامی را هم ردیف گروهک تروریستی داعش قرار داده و کشورمان را عامل و ریشه تروریست‌ها در منطقه معرفی کردند و از ترامپ درخواست کردند که با اعمال تحریم‌های شدیدتر علیه ایران اسلامی، شرایطی را فراهم کند تا مخالفان نظام بتوانند بهتر به فعالیت بپردازند.

هنگامی که به این نامه نگاه می‌کنید، گویی «میرزا آقاخان نوری» از خاک برخاسته و روح خیانت و وطن‌فروشی را در روح این جماعت دمیده است؛ یا «حاج ابراهیم خان کلانتر» به آن‌ها خیانتکاری را الهام کرده، یا روح «خالو قربان خائن» در کالبدشان حلول کرده یا دریوزگی از خارجی را از «فضل‌ا… زاهدی» آموخته‌اند یا … هرچه هست، وطن‌فروشی در جماعت مذکور به حد اکمال رسیده که تحریم کشور خود را از سردمدار آتی آمریکا تمنا می‌کنند و ترامپ را می‌خوانند تا با هرچه در توان دارد و هر ابزاری که در دست دارد، جلوی ایران را در منطقه بگیرد!

در ۹ مطلب پیشین به بررسی گوشه‌ای از سوابق تعدادی از امضاکنندگان نامه خیانت‌بار به رئیس‌جمهور جدید آمریکا پرداخته شد که نشانی این مطالب در ذیل آمده است:

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۱)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۲)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۳)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۴)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند!؟(۵)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۶)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۷)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۸)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۹)

در ادامه این سلسله مطالب، در ذیل نیز به بررسی کوتاه سوابق تعدادی دیگر از امضاکنندگان نامه مذکور می‌پردازیم:

 

۱– «بهزاد مهرانی» متولد سال ۱۳۵۳ در تهران، دیگر امضاکننده نامه به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا است. وی که از اعضای موسسه براندازی «توانا» است، از حامیان رژیم صهیونیستی می‌باشد؛ به‌طوری که چند سال پیش در پی تشکیل کمپیتی اینترنتی از سوی تعدادی از عناصر اپوزیسیون با عنوان «دوستی ایران و اسرائیل»، مسئولیت سخنگویی این کمپین ضدایرانی را برعهده داشت.

مهرانی که همچون بسیاری دیگر از امضاکنندگان نامه مذکور، از اعضای گروهک موسوم به «دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال ایران» است، تاکنون با بسیاری از رسانه‌های معاند جمهوری‌اسلامی مانند «روزآنلاین»، «رادیو زمانه»، «صدای آمریکا» و … همکاری داشته است. وی که از دوستان نزدیک «احمد باطبی» از فعالان اصلی ماجرای ۱۸ تیر ۱۳۷۸ است، از حامیان فتنه سال ۸۸ هم بود و در اسفند ماه آن سال به دلیل حضور در اغتشاشات و تخریب اموال عمومی بازداشت شد و از سوی دادگاه انقلاب کرد با تخفیف به یک سال زندان محکوم شد.

مهرانی که از شاگردان «حسین حاج فرج دبّاغ» و علاقه‌مند به «سلمان رشدی» مرتد است، پس از آزادی از زندان به خارج از کشور گریخت و از آن زمان تاکنون در چندین نوبت ضمن امضاء بیانیه‌های ضدایرانی، علیه کشورمان سخن گفته است.

 

۲– «مسعود مسجودی» یکی دیگر از اعضای گروهی موسوم به کانون دانش‌جویان و دانش‌آموختگان لیبرال است. وی که نویسنده خرده‌پایی است، بارها سابقه امضای بیانیه‌های ضدایرانی را در پرونده دارد.

نام مسجودی در بسیاری از نامه‌ها و بیانیه‌های ضدایرانی هم دیده می‌شود و حتی از سفر چند سال پیش «محسن مخملباف» کارگردان ضدانقلاب به سرزمین‌های اشغالی فلسطین هم حمایت کرده است.

 

۳– «میثم مهرانی» یکی دیگر از امضاکنندگان نامه به ترامپ است که عضو گروهک موسوم به دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال ایران است. وی که دانش‌آموخته رشته علوم سیاسی از دانشگاه قم بود، برخلاف خانواده‌ای به فرهنگ غربی علاقه‌مند شد و از آن زمان بیش از آنکه خود را یک ایران بداند، خودش را متعلش به ینگه دنیا می‌دانست.

مهرانی به سبب ارتباط با گروه‌های ضدانقلاب در دوره دانشجویی، به اتهام اقدام علیه امنیت ملی مدتی در زندان کرج زندانی بود. او پس از مدتی مورد رافت اسلامی و کاهش مجازات قرار گرفت که البته از این فرصت سوءاستفاده نمود و بطور غیرقانونی از کشور خارج و به آمریکا مهاجرت کرد.

این عنصر ضدانقلاب در این سالها در سایت‍های مختلف مخالف جمهوری‌اسلامی مطلب می‍نویسد و با رسانه‌های اپوزیسیون مانند نگام و تقاطع همکاری داشته است.

 

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزهای پایانی سال ۲۰۱۶ میلادی بود که جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین، طی نامه‌ای خائنانه به «دونالد ترامپ»، از رئیس جمهور آمریکا خواستند تا تحریم‌های ملت ایران تشدید شود. تعداد ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های ضد انقلاب از جمله افرادی مانند «احمد باطبی»، «شایان آریا»، …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme