https://telegram.me/empireoflies

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۶)

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزهای پایانی سال گذشته میلادی بود که جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین، طی نامه‌ای به «دونالد ترامپ»، از رئیس جمهور جدید آمریکا خواستند تا با تشدید تحریم علیه جمهوری‌اسلامی به ملت ایران فشار بیاورد.

نامه مذکور تعداد ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های مخالف جمهوری‌اسلامی امضا شد که معروف‌ترین چهره‌های حاضر در آن افرادی مانند «احمد باطبی»، «شهرزاد کریمی»، «مجید محمدی»، «آرش سبحانی»، «امیرحسین اعتمادی» و … بودند.

امضاکنندگان این نامه با بیشرمی و وقاحت تمام و همچون ادعاهای همیشگی منافقین، جمهوری اسلامی را حکومتی تروریستی و عامل جنگ در خاورمیانه معرفی کرده و از ترامپ خواسته بود تا با اعمال تحریم‌های شدیدتر علیه ایران، در جهت اهداف مخالفان جمهوری‌اسلامی حرکت کند.

در پنج مطلب پیشین به بررسی گوشه‌ای از سوابق تعدادی از امضاکنندگان نامه خیانت‌بار به رئیس‌جمهور جدید آمریکا پرداخته شد که نشانی این مطالب در ذیل آمده است:

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۱)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۲)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۳)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۴)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند!؟(۵)

در ادامه این سلسله مطالب، در ذیل نیز به بررسی سوابق «آویده مطمئن‌فر» و «بهزاد مهرانی» دو تن دیگر از امضاکنندگان نامه مذکور می‌پردازیم:

۱آویده مطمئن‌فر» یکی از امضاکنندگان نامه به ترامپ برای افزایش تحریم علیه ملت ایران است. وی که اکنون ساکن شهر تورنتو در کانادا است، از طرفداران «رضا (ربع) پهلوی» است و تاکنون چندین بار با انتشار تصاویری از دوران جوانی «محمدرضا پهلوی» و «فرح پهلوی» از آنها تقدیر کرده و گفته که طرفدار نظام پادشاهی مشروطه است.

مطمئن‌فر که از علاقه‌مندان به «شاپور بختیار» آخرین نخست‌وزیر رژیم پهلوی هم است، بیش از اینکه خود را یک ایرانی بداند، در محافل مختلف خودش  را به عنوان یک کانادایی معرفی می‌کند.

«آویده مطمئن‌فر» بر سر قبر «صادق هدایت»

او که در جوانی از طریق دایی‌اش با حرفه روزنامه‌نگاری آشنا شد، پس از فرار به کشورهای غربی، به فعالیت علیه جمهوری‌اسلامی پرداخت و سابقه توهین به اعتقادات دینی ملت ایران را نیز دارد.

«آویده مطمئن‌فر» تاکنون در چندین بیانیه و سخنرانی خواهان تحریم جمهوری‌اسلامی بخصوص سپاه‌پاسداران انقلاب اسلامی شده تا اینگونه دشمنی خود با انقلاب‌اسلامی ملت ایران را هویدا سازد.

وی که از حامیان فتنه ۸۸ و رژیم صهیونیستی است، چندی پیش در پی آزادی شهر حلبِ سوریه از دست گروه‌های تروریستی مورد حمایت غرب، نیروهای مقاومت را به «جنایت علیه بشریت» متهم کرد و آنان را با جوخه‌های مرگ آلمان نازی تشبیه نمود!

 

 

۲– «بهزاد مهرانی» متولد سال ۱۳۵۳ در تهران، دیگر امضاکننده نامه به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا است. وی که از اعضای موسسه براندازی «توانا» است، از حامیان رژیم صهیونیستی می‌باشد؛ به‌طوری که چند سال پیش در پی تشکیل کمپیتی اینترنتی از سوی تعدادی از عناصر اپوزیسیون با عنوان «دوستی ایران و اسرائیل»، مسئولیت سخنگویی این کمپین ضدایرانی را برعهده داشت.

مهرانی که همچون بسیاری دیگر از امضاکنندگان نامه مذکور، از اعضای گروهک موسوم به «دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال ایران» است، تاکنون با بسیاری از رسانه‌های معاند جمهوری‌اسلامی مانند «روزآنلاین»، «رادیو زمانه»، «صدای آمریکا» و … همکاری داشته است.

وی که از دوستان نزدیک «احمد باطبی» از فعالان اصلی ماجرای ۱۸ تیر ۱۳۷۸ است، از حامیان فتنه سال ۸۸ هم بود و در اسفند ماه آن سال به دلیل حضور در اغتشاشات و تخریب اموال عمومی بازداشت شد و از سوی دادگاه انقلاب کرد با تخفیف به یک سال زندان محکوم شد.

مهرانی که از شاگردان «حسین حاج فرج دبّاغ» و علاقه‌مند به «سلمان رشدی» مرتد است، پس از آزادی از زندان به خارج از کشور گریخت و از آن زمان تاکنون در چندین نوبت ضمن امضاء بیانیه‌های ضدایرانی، علیه کشورمان سخن گفته است.

عکس یادگاری «بهزاد مهرانی» در آخرین روزهای حضور در ایران

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme