https://telegram.me/empireoflies

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۳)

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حدود دو هفته پیش نامه‌ای از سوی جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا ارسال شد که در آن نامه از تشدید تحریم ملت ایران حمایت شده بود. این نامه خائنانه در طی روزهای اخیر بازتاب بسیار در بین مردم ایران داشت و سندی بر مزدوری مخالفان جمهوری‌اسلامی بود.

تعداد ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های مخالف جمهوری‌اسلامی از جمله افرادی مانند «احمد باطبی»، «شایان آریا»، «یوحنا نجدی»، «شهرزاد کریمی»، «مجید محمدی»، «شای خطیری»، «سیاوش صفوی»، «علیرضا کیانی»، «امیرحسین اعتمادی» و … ، با امضا و ارسال نامه برای ترامپ، با بیشرمی و وقاحت کامل، جمهوری اسلامی را حکومتی تروریستی و عامل ناآرامی منطقه غرب آسیا معرفی کردند و از ترامپ خواستند تا با اعمال تحریم‌های شدیدتر علیه ایران، در جهت اهداف عناصر اپوزیسیون اقدام کند.

در دو مطلب پیشین به بررسی گوشه‌ای از سوابق تعدادی از امضاکنندگان نامه خیانت‌بار به رئیس‌جمهور جدید آمریکا پرداخته شد که لینک این مطالب در ذیل آمده است:

 

در ادامه این سلسله مطالب، در ذیل نیز به بررسی سوابق برخی دیگر از امضاکنندگان نامه مذکور می‌پردازیم:

۱- امیرحسین اعتمادی از موسسین گروه اپوزیسیون «دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال ایران» و سخنگوی کنونی این گروه است که تقریا همه اعضای آن در سالهای اخیر به خارج از کشور فرار کرده‌اند.

اعتمادی دانش‌آموخته دانشکده‌ی فنی دانشگاه تهران در رشته‌ی مهندسی مکانیک بود، اما به‌جای درس خواندن بیشتر مشغول فعالیت‌های غیرقانونی بود. وی به دلیل همین فعالیت‌ها در خرداد و تیر ۸۲ به اتهام سازماندهی اعتراضات بازداشت و بعدها از سوی دادگاه به دو سال زندان محکوم شد.

«امیرحسین اعتمادی» در جریان انتخابات خرداد۸۸ از اعضای ستاد شهروند آزاد «مهدی کروبی» بود و پس از حضور فعال در فتنه ۸۸، در مهر ماه ۸۹ از ایران گریخت.

او یکی از اعضای اصلی جمع‌آوری امضاهای نامه به ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا بوده است.

۲- امیریحیی آیت‌اللهی که یکی از امضاکنندگان نامه به ترامپ است، پیش از فرار به غرب، چند بار به‌سبب انتشار مطالب ضدامنیتی و توهین‌آمیز در وبلاگش بازداشت و روانه زندان شده بود، اما هر بار پس از مدتی مورد بخشش قرار گرفت و آزاد شد.

آیت‌اللهی که چند سال در حوزه علمیه قم به طلبگی مشغول بود و سپس در دانشگاه مفید در رشته «فلسفه غرب» با پایان‌نامه «مفهوم سنت در دیدگاه ادموند برک»(فیلسوف محافظه‌کار انگلیسی)» مدرک کارشناسی‌ارشد خود را گرفت، در کشورهای غربی خود را «پژوهشگر حوزه سیاست و فلسفه» می‌نامد. او پس از فرار به آلمان، با بورسیه دولت این کشور در مقطع دکترا ادامه تحصیل داد.

وی سابقه همکاری با برخی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «رادیو زمانه» و «بی‌بی‌سی فارسی» را دارد و تاکنون در چندین سخنرانی علیه جمهوری‌اسلامی و لزوم تحریم ایران سخن گفته است.

۳- عبدالرضا احمدی متولد ۱۳۶۱ که در دوران دانشجویی به فعالیت‌های غیرقانونی در پوشش وبلاگنویسی دست می‌زد.

وی تا سال ۱۳۸۸ به عنوان مسئول کمیته اقلیت مذهبی با مجموعه‌ای تعت عنوان «فعالان حقوق بشر در ایران» و بندگاه دروغ‌پراکنی و ضدانقلابی «هرانا» همکاری می‌کرد.

احمدی که از فعالان فتنه ۸۸ بود، در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۸۸ از سوی حفاظت اطلاعات سپاه بازداشت و روانه زندان شد. اتهامات وی «تشویش اذهان عمومی» و «اقدام علیه امنیت ملی» بود و به این دلیل با تخفیف به سه سال زندان محکوم شد.

 

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حدود دو هفته پیش نامه‌ای از سوی جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا ارسال شد که در آن نامه از تشدید تحریم ملت ایران حمایت شده بود. این نامه خائنانه در طی روزهای اخیر بازتاب بسیار در بین مردم …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.2 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme