https://telegram.me/empireoflies

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟ (۲)

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته گذشته نامه‌ای از طرفی جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا درباره درخواست افزایش تحریم ملت ایران نوشته و انتشار یافت. این نامه بازتاب زیادی در بین مردم ایران داشت و خیانت و مزدوری عناصر ضدانقلاب را مشخصتر کرد.

تعداد ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های ضد انقلاب از جمله افرادی مانند «احمد باطبی»، «شایان آریا»، «یوحنا نجدی»، «شای خطیری»، «سیاوش صفوی»، «شهرزاد کریمی»، «مجید محمدی»، «امیرحسین اعتمادی» و … ، با امضا و ارسال نامه‌ای برای ترامپ با بیشرمی و وقاحت تمام، جمهوری اسلامی را هم ردیف گروهک تروریستی داعش قرار داده و کشورمان را عامل و ریشه تروریست‌ها در منطقه معرفی کردند و از ترامپ درخواست کردند که با اعمال تحریم‌های شدیدتر علیه ایران اسلامی، شرایطی را فراهم کند تا مخالفان نظام بتوانند بهتر به فعالیت بپردازند.

هنگامی که به این نامه نگاه می‌کنید، گویی «میرزا آقاخان نوری» از خاک برخاسته و روح خیانت و وطن‌فروشی را در روح این جماعت دمیده است؛ یا «حاج ابراهیم خان کلانتر» به آن‌ها خیانتکاری را الهام کرده، یا روح «خالو قربان خائن» در کالبدشان حلول کرده یا دریوزگی از خارجی را از «فضل‌ا… زاهدی» آموخته‌اند یا … هرچه هست، وطن‌فروشی در جماعت مذکور به حد اکمال رسیده که تحریم کشور خود را از سردمدار آتی آمریکا تمنا می‌کنند و ترامپ را می‌خوانند تا با هرچه در توان دارد و هر ابزاری که در دست دارد، جلوی ایران را در منطقه بگیرد!

در مطلب قبلی به بررسی گوشه‌ای از سوابق سه نفر از امضاکنندگان #نامه_به_ترامپ به نام‌های «سلمان سیما»، «اشکان یزدچی» و «یوحنا نجدی» پرداختیم.

در ذیل نیز به بررسی سوابق برخی دیگر از امضاکنندگان نامه مذکور می‌پردازیم:

۱- «سیاوش صفوی» متولد ۲۰ دی ۱۳۶۱ در آمل، عضو گروهک ضدانقلاب «سازمان دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال» و عضو سابق شورای عمومی دفتر تحکیم وحدت دانشگاه مازندران بود که پس از انتخابات سال ۸۸ به دلیل حضور در اغتشاشات به مدت یک ماه بازداشت شد.

صفوی که یکی از افرادی مرتبط با «احمد شهید» بود و اطلاعات دروغی درباره نقض حقوق‌بشر در ایران به گزارشگر ویژه سازمان ملل می‌داد، از امضاکنندگان نامه مورخ ۲۵ فروردین ۹۰ به دبیرکل سازمان ملل بود. در این نامه که همزمان با تحصن گروهی از فعالان سابق جنبش دانشجویی ایران در مقابل دفتر سازمان ملل در ژنو و با ۴۰ نفر نوشته شده بود، از سازمان‌های بین‌المللی خواسته شده بود تا به حکومت ایران برای آزادی زندانیان سیاسی (بخوانید امنیتی) فشار بیاورند.

«سیاوش صفوی»  که در سال ۸۹ از ایران گریخت و چند سالی در ترکیه اقامت داشت، سابقه طولانی در امضا کردن نامه‌های ضدایرانی دارد. برای نمونه ، وی در سالگرد تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۹۰، از امضاکنندگان نامه «نوزده فعال سابق و فعلی دانشجویی ایران» برای اوباما بود و در این نامه از رئیس جمهور آمریکا خواسته شد تا با اتخاذ تحریم‌های هدفمند علیه سران جمهوری اسلامی و سرکوب‌گران و ناقضان حقوق بشر، از مخالفان جمهوری‌اسلامی حمایت شود.

صفوی همچنین در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۰ و به مناسبت روز دانشجو یکی از امضاکنندگان نامه حمایت از «ضیا نبوی» و «مجید دری» دو زندانی امنیتی بود. در این نامه که توسط ۴۷۰ نفر (بعضاً افراد مجهول الهویه) امضا شده بود، خواستار آزادی این دو نفر و دیگر زندانیان امنیتی بودند.

«سیاوش صفوی» در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۰ هم یکی از امضاکننده نامه مخالفت با حکم اعدام بود. در این نامه که توسط ۳۹۰ نفر از به اصطلاح «فعالان حقوق بشری و سیاسی» امضا شد، نسبت به اعدام قریب‌الوقوع «سعید ملک‌پور» مدیر چندین سایت هرزه‌نگاری و چند نفر دیگر ابراز نگرانی شده بود.

صفوی در تاریخ ۲۴ بهمن ۹۳، در نشست «اعتراض به ۳۵ سال نقض حقوق انسانی در ایران» در تورنتو، ایران را به حمایت از تروریست متهم کرد و گفت: “… کشورهای دمکراتیک در عرصه‌ی بین‌المللی قابل پیش‌بینی هستند و سیاست‌شان براساس منافع ملی‌شان هست. کشورهای دیکتاتوری غیرقابل پیش‌بینی هستند، چون ثبات ندارند در نتیجه در کشوری که ثبات ندارد، انرژی هسته‌ای حق مسلم ما نیست. چون در کشور ما انرژی هسته‌ای منجر به گروگان گرفته شدن ۷۰میلیون نفر می‌شود (!!) …”

«سیاوش صفوی» که پیشتر عضو موسسه براندازی «توانا» بود و حامی ازدواج همجنس‌بازان نیز است، سابقه توهین به اعتقادات مسلمانان و ائمه‌اطهار را نیز دارد.

۲- «شای خطیری» از اعضای «اتحاد ملی برای دموکراسی در ایران» است که زیر نظر «رضا پهلوی» فعالیت می‌کند.

وی که دارای تابعیت آمریکایی است، ارتباط نزدیکی با «امیرعباس فخرآور» (از عناصر اپوزیسیون وابسته به سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل) دارد و مانند فخرآور به حزب جمهوری‌خواه آمریکا گرایش داشته و بارها با چهره‌های مطرح حزب جمهوری‌خواه آمریکا عکس گرفته است.

خطیری که همین حمایت‌های مقامات جمهوری‌خواه آمریکا در دانشگاه آریزونا فارغ‌التحصیل شده است، در مصاحبه‌ای عنوان کرد که مهمترین آرزویش کمک به داشتن آمریکایی قدرتمندتر است.

۳- «شایان آریا» تا سال گذشته مسئول روابط خارجی حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) در آمریکا بود و با مقامات آمریکایی برای اعمال فشار علیه جمهوری‌اسلامی و مردم ایران مذاکره و همکاری می‌کرد.

وی که از عناصر اپوزیسیون نزدیک به حزب جمهوری‌خواه آمریکا است و سابقه ارتباط به مقامات اسرائیلی و سعودی را دارد، الگوی زندگی خود را «دونالد ریگان» رئیس جمهور سابق آمریکا می‌داند!

آریا که اکنون از اعضای شورای مرکزی حزب مشروطه است، ارتباط خوبی با «رضا (ربع) پهلوی» دارد. او در ماه‌های گذشته پس از مواضغ ضدملی «ربع پهلوی»، از مخالفان بیانیه جمعی سلطنت‌طلبان موسوم به «آخرین هشدار به آخرین ولیعهد» بود و از ارتباط «رضا پهلوی» با برخی گروه‌های تجزیه‌طلب حمایت نمود.

«شایان آریا» که ارتباط خوبی با «امیرعباس فخرآور» و «علیرضا نوری‌زاده» دارد، از جمله متوهمانی است که در سال ۲۰۱۷ از ایجاد حکومتی پادشاهی در ایران حمایت می‌کند و در مدعیست که ثروتمندترین کشورهای دنیا دارای حکومت پادشاهی هستند!

 

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته گذشته نامه‌ای از طرفی جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا درباره درخواست افزایش تحریم ملت ایران نوشته و انتشار یافت. این نامه بازتاب زیادی در بین مردم ایران داشت و خیانت و مزدوری عناصر ضدانقلاب را مشخصتر …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme