https://telegram.me/empireoflies

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند!؟(۵)

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزهای پایانی سال گذشته میلادی بود که جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین، طی نامه‌ای خائنانه به «دونالد ترامپ»، از رئیس جمهور جدید آمریکا خواستند تا از تشدید تحریم‌ها علیه ملت ایران حمایت کند.

نامه مذکور که تعداد ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های مخالف جمهوری‌اسلامی از جمله افرادی مانند «احمد باطبی»، «شهرزاد کریمی»، «مجید محمدی»، «سیاوش صفوی»، «امیرحسین اعتمادی» و … ، امضا شده بود، با بیشرمی و وقاحت تمام و همچون ادعاهای همیشگی منافقین، جمهوری اسلامی را حکومتی تروریستی و عامل ناآرامی‌های خاورمیانه معرفی کرده و از ترامپ خواسته بود تا با اعمال تحریم‌های شدیدتر علیه ایران، در جهت اهداف مخالفان جمهوری‌اسلامی اقدام کند.

در چهار مطلب پیشین به بررسی گوشه‌ای از سوابق تعدادی از امضاکنندگان نامه خیانت‌بار به رئیس‌جمهور جدید آمریکا پرداخته شد که نشانی این مطالب در ذیل آمده است:

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۱)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۲)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۳)

چه کسانی خواهان تحریم ملت ایران شدند !؟(۴)

در ادامه این سلسله مطالب، در ذیل نیز به بررسی سوابق «علیرضا کیانی» و «علی نظری» دو تن دیگر از امضاکنندگان نامه مذکور می‌پردازیم:

۱– علیرضا کیانی متولد سال ۱۳۶۳ در سوادکوه مازندران است. وی در دانشگاه آزاد تهران مرکز و دانشگاه مازندران در رشته علوم سیاسی درس خواند.

او با آنکه نتوانست پس از چند سال تحصیل، فارغ‌التحصیل شود و از پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود دفاع کند، اما در همان زمان به فعالیت‌های به‌ظاهر دانشجویی و در واقع غیرقانونی دست میزد.

کیانی دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه مازندران و عضو شورای عمومی دفتر تحکیم وحدت بود و در اغتشاشات پس از انتخابات سال ۸۸ حضور داشت و پس از فرار به خارج از کشور نیز در گروهک موسوم به «دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال ایران» علیه جمهوری‌اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

«علیرضا کیانی» که پس از خروج از ایران، از دین اسلام نیز خارج و خود را فردی نیهیلیسم معرفی کرد، خود را فردی لیبرال می‌داند که به دنبال مقابله با اسلام‌سیاسی است. وی با برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به‌طور مستقیم و غیرمستقیم ارتباط دارد و همواره خبرهای دروغ و جهت‌دار درباره وضعیت حقوق‌بشر در ایران را منتشر و از تحریم ملت ایران حمایت می‌کند.

۲– علی نظری از بازداشت‌شدگان و زندانیان امنیتی پس از انتخابات سال ۸۸ است که پس از فرار به دامان کشورهای غربی، به عضویت گروهکی موسوم به «دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال ایران» در آمد و خیانت‌های خود به ایران را علنی‌ت کرد.

وی تاکنون چندین بار از تشدید فشار به جمهوری‌اسلامی و ملت ایران حمایت کرده و اکنون به همراه افراد دیگری مانند «امیرحسین اعتمادی» به کمک دستگاه‌های امنیتی آمریکا در شهر واشنگتن ساکن است و به فعالیت علیه جمهوری‌اسلامی می‌پردازد.

علی نظری

 

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزهای پایانی سال گذشته میلادی بود که جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین، طی نامه‌ای خائنانه به «دونالد ترامپ»، از رئیس جمهور جدید آمریکا خواستند تا از تشدید تحریم‌ها علیه ملت ایران حمایت کند. نامه مذکور که تعداد ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های مخالف جمهوری‌اسلامی از …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme