https://telegram.me/empireoflies

توصیه چهره سلطنت‌طلب برای دیدن فیلم “یتیم‌خانه ایران”+دانلود فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغامید دانا از مخالفان رضا پهلوی در کانال تلگرام خود به کاربران توصیه کرد که حتما فیلم ” یتیم خانه ایران” را ببینید.

وی نوشته است: «نقش انگلیس و جنایاتشان را به خوبی به تصویر می کشد که از این نظر گام بسیار مهمی در راستای نشان دادن بخش های گم شده تاریخی امان برداشته است..»

این پان ایرانیست در توضیح داستان این فیلم می نویسد:

«فیلم در ارتباط با نسل کشی ایرانیان توسط انگلیس که به هولوکاست انگلیس علیه مردم ایران نیز معروف است می باشد، پس از جنگ جهانی اول انگلیس با برنامه ریزی باعث قحطی بزرگی در ایران می شود که در این رویداد تلخ تاریخی بیش از ۹ میلیون از ایرانیان کشته می شوند، این تعداد کشته از حمله مغول به ایران هم بیشتر می باشد..»

“ژنرال دنسترویل”، فرمانده نیروهای انگلیسی در شمال و غرب ایران در خاطرات خود از قحطی آن روزگار ایران چنین می نویسد: «هر کس که قدمی در شهر می‌زد با آزاردهنده‌ترین مناظر روبرو می‌شد. کسی نمی‌تواند این صحنه‌ها را تاب بیاورد. مردم می‌میرند و کسی نیست که کمکی کند. گاه جسد آدم‌ها آن قدر کنار جاده‌ها، بی‌آنکه کسی نگاهی به آنها بیندازد، می‌ماند، تا آنکه از بیم لطمه به دیگران، دیگر چاره‌ای جز دفن آنها نباشد.»

انتهای پیام/روباه نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

هر چند وی مدعی شده که این فیلم تحریفات هم دارد ولی تاکید کرده که “بایستی به فرزندانمان بیاموزیم هر کجا و در هر موقیعتی می توانستند در ضربه زدن به منافع دولت انگلیس یک لحظه تردید نکنند..”

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme