https://telegram.me/empireoflies

چنگ و دندان کشیدن VOA و سلطنت‌طلبان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌ها اخیر انتقادها نسبت به عملکرد تلویزیون دولتی «صدای آمریکا» از سوی مقامات آمریکایی و اپوزسیون خارج‌نشین به‌شدت افزایش یافته است.

در ماه‌های گذشته برخی از نمایندگان کنگره آمریکا به‌سبب عملکرد ضعیف و کاهش مخاطبین بخش‌فارسی «صدای آمریکا»، طی طرحی به دنبال تعطیلی یا کاهش بودجه این رسانه دولتی هستند.

در این میان، رسانه‌های اپوزسیون به‌ویژه سلطنت‌طلب‌ها که نسبت به عملکرد «صدای آمریکا» و کم‌توجهی به خود توسط این رسانه دولت آمریکا ناراحت و عصبانی هستند، نیز تلاش می‌کنند از همه موقعیت‌ها استفاده کرده و در جهت تضعیف و تخریب VOA اقدام کنند.

«شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری و مدیر تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک»، که چند روز پیش طی برنامه‌ای با حضور برخی از عناصر اپوزسیون و عوامل اخراجی «صدای آمریکا» به بررسی وضعیت نامناسب این رسانه پرداخته بود، با ایجاد کمپینی در شبکه اجتماعی فیسبوک، از مخاطبین خود خواسته به عملکرد VOA واکنش نشان دهند.

در برنامه مذکور، «نیک‌آهنگ کوثر» مدیر سایت ضدانقلاب خودنویس، با اشاره به بی‌سوادی بسیاری از عوامل «صدای آمریکا»، گفت: “بسیاری از عوامل VOA متخصص رسانه و روزنامه‌نگار حرفه‌ای نیستند.”

همچنین «محمدتقی مصلحی» از خبرنگاران سابق «صدای آمریکا» بود که چند سال پیش از این رسانه اخراج شده بود، نیز با اشاره به فساد اداری حاکم بر صدای‎آمریکا، تصریح کرد: “فسادهای بسیاری در صدای‌آمریکا وجود دارد. برای نمونه مدیر کنونی بخش فارسی VOA (ستاره درخشش) که تجربه و تحصیلات مدیریتی ندارد، تنها به دلیل ارتباطات (غیراخلاقی) با دوست‌پسر خود توانست به ریاست بخش‌فارسی صدای‌آمریکا برسد …”

عناصر سلطنت‌طلب و به سرکردگی «شهرام همایون» گفته‌اند که بسیاری از عوامل «صدای آمریکا» با داخل ایران ارتباط دارند؛ برای شاهد این ادعا نیز یادآور می‌شوند که «مسعود سفیری» مجری این تلویزیون (فرزند یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین) چندی پیش در برنامه‌ای زنده به طور تلویحی پرچم جمهوری‌اسلامی را پرچم رسمی ایران دانسته بود.

سلطنت‌طلب‌ها و باقی‌مانده‌های خاندان پهلوی از این موضوع به خشم آمده و مدعی شدند که به آنها توهین شده و به این دلیل در پی تجمع و تحصن برابر ساختمان «صدای آمریکا» و نصب پرچم رژیم پهلوی بر روی این ساختمان هستند.

در روزهای اخیر اختلاف بین حامیان عمدتاً سکولار تلویزیون دولتی «صدای آمریکا» و حامیان سلطنت و پهلوی به شدت افزایش یافته و حامیان هریک برای دیگری چنگ و دندان می‌کشند.تا حدی که اخیراً عناصر حامی رژیم پهلوی در چند مورد به صفحه فیسبوک تلویزیون فارسی «صدای آمریکا» حمله کرده و با الفاظی رکیکی به انتقاد شدید از عملکرد این تلویزیون پرداختند که تقریباً هیچ‌یک از این مطالب به دلیل حفظ موازین اخلاقی قابل انتشار نیست.

البته این حملات بی‌جواب نماند و دستاندرکاران و حامیان سکولار تلویزیون «صدای آمریکا» نیز با فحاشی و کلمات زننده پاسخ سلطنت‌طلب‌ها را داده و از خجالتشان در آمدند که نمونه‌ای از آنها در ذیل آمده است.

کامنت حامی «صدای آمریکا» علیه سلطنت‌طلبان

کامنت حامی «صدای آمریکا» علیه سلطنت‌طلبان

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme