https://telegram.me/empireoflies

چند می‌گیری گریه کنی؟!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروهک نفاق که دستش به خون بیش از ۱۷ هزار ایرانی آلوده است، امسال نیز مشابه سال‌های گذشته نشستی را در پاریس برگزار کرد. نشستی که میلیون‌ها دلار در آن هزینه شد تا تنها این ذهنیت را به مخاطبین منتقل کند که «ما هستیم»، اما اگر به چهره اعضای این سازمان در این‌گونه نشست‌ها با دقت نگاه کنیم، متوجه زوال این سازمان تروریست‌پرور می‌شویم.

وضعیت در همایش امسال این گروهک تروریستی انقدر وخیم بود که صدای برخی از شخصیت‌ها و رسانه‌های اپوزیسیون را هم در آورد. به‌طوری که وبسایت ضدانلاب «ایران وایر» که زیر نظر «مازیار بهاری» اداره می‌شود، درباره حضور اتباع افغانستانی در این همایش (بخوانید نمایش) نوشت: “برخی پناهندگان افغان ساکن اردوگاه پناه‏جویان در شهرهای بزرگ آلمان می‌گویند بدون آنکه چیز زیادی در مورد «سازمان مجاهدین خلق» بدانند، با بلیت رایگان و اقامت در هتل پنج ستاره که این سازمان برای آنها تدارک دیده است، در همایش تازه این سازمان که در پاریس برگزار شد، شرکت کرده‌اند … «حنیف فروتن»، روزنامه‌نگار افغانستانی ساکن آلمان به «ایران‏وایر» می‌گوید: «یکی دو نفر از شرکت کنندگان در این مراسم به من گفتند آمار افغان‌های شرکت‌کننده بیش از هزار نفر بوده و همگی آنها پناه‏جویان ساکن شهرهای بزرگ آلمان بودند که با تهیه بلیت دو طرفه و هتل پنج ستاره در قسمت مرکزی پاریس و پرداخت هزینه خورد و خوراک از سوی سازمان مجاهدین خلق، به این سفر رفته‌اند …”

«ایران وایر» در ادامه نوشت: “… «یعقوب نعمت‌ا…»، دانشجوی افغان ساکن هامبورگ هم از چند ماه قبل ایمیل‌های  تبلیغاتی این همایش را دریافت کرده است: «هر سال چند ماه قبل از شروع تجمع پاریس، یک سری پیام‌های فیس‏بوکی برای دانشجویان و پناه‎جویان افغان از اکانتی که مشخص است متعلق به مجاهدین خلق است، ارسال می‌شود. آنها پیام دعوت می‌فرستند و ما را برای یک سفر خوب با وعده زیاد تشویق می‌کنند. روز بعد از گردهمایی، همه این اکانت‌های فیسبوکی از دسترس عمومی خارج می‌شوند …”

این وبسایت اپوزیسیون در ادامه اذعان می‌کند: “… اغلب شرکت‌کنندگان انگیزه سیاسی ندارند. قصد  آنها نه دشمنی است و نه براندازی. پس از ایام طولانی انتظار برای دریافت پاسخ مصاحبه خود از اداره پناهندگی و بی‎کاری، به عنوان سیاهی لشکر در این مراسم شرکت می‌کنند تا از موهبت یک سفر رایگان بهره ببرند …

همچنین این سایت ضدانقلاب درباره حمایت دولت‌های غربی به گروهک نفاق برای برگزاری همایش مذکور، نوشت: “… دوستی به من اصرار می کرد که بروم دفتر آنها و ثبت نام کنم. من گفتم هنوز جواب مصاحبه‌ام (برای قطعی شدن پناهندگی) نیامده و فعلا با یک کارت شناسایی موقت اینجا زندگی می کنم. اما همان دوست رابط به من جواب داد این مشکل از طرف نهاد هماهنگ کننده و برگزار کننده حل شده است! …”

نگاهی به دیگر حرکت‌های رسانه‌ای و حامیان این گروهک نشان می‌دهد اساساً همه شرکت‌کنندگان در تجمعات این گروه حتی اگر سیاستمدار با سابقه و شناخته شده باشند، همگی در یک نقطه مشترکند که نه تنها اکنون از دنیای سیاست و قدرت بازنشسته شده‌اند، بلکه تقریباً دیگر امیدی برای بازگشت به عرصه قدرت ندارند که دست به چنین معامله‌ای با این خائنان به ملت ایران می‌زنند.

پایان/

گروهک نفاق که دستش به خون بیش از ۱۷ هزار ایرانی آلوده است، امسال نیز مشابه سال‌های گذشته نشستی را در پاریس برگزار کرد. نشستی که میلیون‌ها دلار در آن هزینه شد تا تنها این ذهنیت را به مخاطبین منتقل کند که «ما هستیم»، اما اگر به چهره اعضای این سازمان در این‌گونه نشست‌ها با دقت نگاه کنیم، متوجه زوال این سازمان تروریست‌پرور می‌شویم.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.45 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme