https://telegram.me/empireoflies

چشم‌های پنهان در انگلیس در جستجوی مسلمانان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مجموعه مستند «جستجوگر» با موضوع جاسوسی پلیس انگلستان از مسلمانان به وسیله نصب بی شمار دوربین های مدار بسته، سه شنبه این هفته از شبکه افق پخش می شود.
انگلیس بیشتر از هر کشور دیگری در دنیا دوربین های مدار بسته دارد، این دوربین ها به ابزاری برای ورود به حریم خصوصی افراد بدل شده اند.

برای بسیاری از مردم این کشور سوالی بزرگ وجود دارد، اینکه چه کسی پشت دوربین های مدار بسته است و چه زمان هایی به آنها می نگرد؟

مردم انگلستان به تدریج مشکوک شدند به ویژه زمانی که مشاهده کردند بیشتر این دوربین ها در مناطق مسلمان نشین نصب می شود؛ پروژه ای به نام چمپیون که به عقیده بسیاری، تلاشی بی خردانه در جانب پلیس و سرویس های امنیتی بود.

مجموعه مستند «جستجوگر» این هفته به مسئله دوربین های مدار بسته در انگلستان می پردازد؛ اینکه عملیاتی جاسوسی و بزرگ از شهروندان مسلمان در بیرمنگام یکی از شهرهای انگلیس در جریان است.

در این قسمت طی گفت وگو با کارشناسان مسائل اجتماعی به ابعاد مختلف استفاده از دوربین های مدار بسته و امنیتی پرداخته می شود.

«جستجوگر» برای پخش از شبکه افق در روز سه شنبه ۱۱ اسفندماه ساعت های ۱۹٫۳۰ و ۲۳٫۳۰ در نظر گرفته شده است.

بازپخش این برنامه را می توانید در ساعت های ۹ و ۱۶٫۳۰ روز بعد از همین شبکه ببینید.

انتهای پیام/مشرق

مجموعه مستند «جستجوگر» با موضوع جاسوسی پلیس انگلستان از مسلمانان به وسیله نصب بی شمار دوربین های مدار بسته، سه شنبه این هفته از شبکه افق پخش می شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme