https://telegram.me/empireoflies

چرا BBC از پسر آیت الله حمایت می کند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در مرداد ماه امسال در ایامی که هر ساله منافقین کوردل به مناسبت اعدام منافقین در سال ۶۷ که به بنا بر حکم حضرت امام در خصوص افرادی که در زندان دست به شورش زده بودند و هنوز بر سر موضع نفاق خود باقی بودند صادر شده بود ، فایل صوتی از جلسه ای بین مسئولین قضایی و امنیتی با آیت الله منتظری توسط دفر ایشان منتشر شد که بعد از ۲۸ سال ناگفته هایی را از طرف ایشان در تهمت به حضرت امام و برخی دیگر از خادمین به وطن به سمع ملت ایران رساند.

در همان زمان این فایل صوتی همچون بمبی در فضای مجازی صدا کرد و اولین نتیجه آن این بود که منافقین کوردل را مظلوم و بی‌گناه نشان می داد تروریست هایی که علاوه بر ترور ده‌ها هزار ایرانی در دهه شصت و هفتاد بار ها از ایران برای قدرت های غربی جاسوسی نمودند.

این فایل صوتی به سرعت و در یک کمپین تبلیغاتی از پیش آماده شده به تیتر رسانه‌های ضدانقلاب تبدیل شد و فضاسازی چندروزه‌‌ای که برای سالگرد اعدام منافقین پس از مرصاد به راه انداخته بودند را رونقی تازه بخشید.

منتظری

در اصلی ترین فضاسازی به نفع منافقین پس از انتشار فایل صوتی، بی‌بی‌سی فارسی در یک تقسیم کار مشخص به‌عنوان راس کمپین تبلیغ به نفع منافقین با توسل به این فایل صوتی، گزارش‎های از پیش تولید شده مفصلی را روی خروجی خود برد.

کانال و سایت این رسانه‌ی دولتی انگلیس در کمتر از یک روز از انتشار این فایل صوتی، گزارش‌ها و بسته‌های مختلف تاریخی‌اش درباره اعدام‌ منافقین در سال ۶۷ را منتشر کرد. گویی پیش از این گزارشها و مطالب پیشنویس و آماده شده بود تا پس از بمب خبری فایل صوتی منتظری منتشر شوند.

سابقه حمایت بی بی سی از بیت ایت الله به سال های دور دست بر می گردد زمانی که در بهار سال ۸۷ صادق صبا دیداری با آیت الله در قم داشت و بعد ها می گوید:”« آیت الله منتظری از بی بی سی به خاطر پوشش خبری حصر خانگی اش تشکر کرد و گفت حتی زمانی که معاون رهبر وقت جمهوری اسلامی ایران بوده به رادیوی فارسی بی بی سی گوش می‌داده است احمد منتظری نیز گفت دولت ایران می خواهد با بازداشت خانگی پدرش نام او را از حافظه مردم محو کند اما پیروان پدرش و مردم با شنیدن اخبار بی بی سی فارسی ازآنچه بر او می گذشته مطلع می شدند.»

منتظری

پس از انتشار این سند سری توسط فرزند آیت الله دادگاه ویژه روحانیت وی را به اتهام انتشار اسناد محرمانه به محکمه کشید که در نهایت دو روز پیش حکم وی مبنی بر ۶ سال حبس و خلع لباس البته تا سه سال تعلیق صادر شد.

پس از صدور حکم در دادگاه ویژه روحانیت بی بی سی فارسی اولین رسانه ای بود که این مساله را پر رنگ نمود و گزارش ها و تحلیل های زیادی را در شب و روز گذشته در سایت و شبکه تلویزیونی خود منتشر کرده این شبکه بلافاصله با احمد منتظری نیز مصاحبه نمود تا رسانه رسمی بیت آیت الله باشد.

وی حکم صادر شده را بسیار ظالمانه دانسته و گفته نوع طبقه بندی سند را تهیه کننده سند مشخص می کند و گفته این فایل صوتی اصلا محرمانه نبوده و دلیلی بر عدم انتشارش نیز نداشتیم وی همچنین گفته من در دادگاه کاملا از خود دفاع نمودم و قاضی مربوطه نیز قانع شده بود و این حکم از جایی دیگر صادر شده!

این حکم قضایی باعث شده یکی بار دیگر بی بی سی فارسی به مصاف یکی ارکان نظام اسلامی یعنی قوه قضائیه برود که در سال های بعد از راه اندازی تلویزیون خود ضربات سختی را از این نهاد خورده است و در هر فرصتی سعی می کند به آن حمله ور شده و انتقام خود را از آن بگیرد.

این حمایت ها تا جایی توسط بی بی سی پیش می رود که تحلیل گر این شبکه هم دست به حمایت از منتظری و پسرش می زند و وی را از خودی ها (اپوزیسیون) می داند و به دلیل این که برخی ها منتظری را متهم می کنند که به اندازه کافی هزینه نپرداخته است برآشفته می شود و می نویسد احمد منتظری ۶ سال زندان گرفته و پدرش هم از خیر رهبری نظام گذشت پس چگونه است که وی هرینه نداده است.

این ادبیات و حمایت هایی که در دو فقره جدید توسط بی بی سی فارسی از بیت منتظری می شود نشان از آن دارد که همانند دهه شصت که بیت این مرجع تقلید با واسطه اطرافیان جاهل و معاند وی پاتوقی برای منافقین و لیبرال ها شده بود اینک نیز معاندان نظام و دستگاه های رسانه ای آنها اعم از منافقین و لیبرال ها البته هنوز به جهالت و نادانی عده ای در بیت آیت الله امید دارند و نشانه های آن گاه و بیگاه از تلویزیون سلطنتی انگلیس دیده می شود.

بهتر است کسانی که این گونه توسط دستگاه رسانه ای ملکه حمایت می شوند اندکی به گذشته چشم دوخته و سرگذشت کسانی را که به دست این حیله گران امید داشتند را بنگزند تا در چاه ذلالت این شجره خبیثه سقوط نکنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme